Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az assasins creed 2-ben mért...

Az assasins creed 2-ben mért is kell megölni a fö rosszakat kik ők valojában?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez jo kérdés mer én kitoltam de őket nem tom mér kellett kinyirni.Szerintem azért mert Ezio azt hiszi (lehet hogy igaz) ők a felelősek az apja,öccse meg bátyja haláláért.A másik verziom az hogy ők vezetik el Eziot a Piece of Edenhez.Vagy mindkettő esélyes.
2010. okt. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oks kösszi mert már 2szer végig vittem és nem tudtam xD de ezekre gondoltam én is :D
2010. okt. 1. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert templomosok. És az assassinok meg a templomosok nem szeretik egymást, ugyanazért az ufo kütyüért küzd mind a kettő csoportosulás.
2010. okt. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oks de milyen ufo kütyüért xD:D?
2010. okt. 3. 09:34
 5/7 anonim ***** válasza:
kezdetben Ezionak kivégeztették az öccsét és a bátyát mag az apját elment ez az ezio gyerek megölni őket és belegabalyodott ebbe az ufós biszbaszba
2010. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Altairnál kezdődött. Tulajdonképpen az Alma az Édenből. Az Éden egy idegen kutatóállomás volt, ahonnan Ádám és Éva megszökött az Almával. Ez az Alma elég fasza kis fegyver. Altair megkaparintja az AC végén, csak aztán valahogy elhagyja, és Ezio jut ismét a közelébe. Szóval ezért küzdenek. Még a jelenkorban sem vágja senki, hogy hol van, ezért nyaggatják Desmondot, mert az ő vérvonala által fognak eljutni hozzá (Altair, Ezio, AC3, AC4...) Játszottál vele? Vagy csak nem értesz angolul? Amúgy az egész alapja a preasztronautika (szóval hogy az idegenek=istenek a szentírásokban).
2010. okt. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ember ne haragudj meg most de ha nem érted meg a sztorit már másodszorra akkor ez a játék nem neked való(kivéve ha nyelvi gond van az más).
2012. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!