Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V sztori módjában hogyan...

GTA V sztori módjában hogyan érdemes passzív jövedelmet kiépíteni?

Figyelt kérdés

Hogy minél hamarabb jussak sok pénzhez, anélkül ugye ebben a játékban 2 lépést se tudsz tenni.


Mik erre a kezdetektől a legjobb módok?


Tippek, trükkök, tanácsok veteránoktól jöhetnek ;)



2022. dec. 29. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A sztori módban mire is kell költeni?
2022. dec. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát kocsik, ruhák, ingatlanok, motorok, yachtok, stb.
2022. dec. 30. 12:51
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem te az online-ra gondolsz, mert ezekre ott célszerű költeni.


Kocsit/motort hiába veszel a sztori módban, ha elmész vele pl küldetésre, vagy bármi, simán elveszik.

2022. dec. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, mert ha már saját garázsom van, abban visszatermelődik minden.
2022. dec. 30. 13:24
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A garázsok, hangárok, kikötők (a megvehetőké is) kapacitása egyenlő a nullával. Csak pár járművet tudsz megvenni. A GTA V-ben valóban nem tudod semmire sem elkölteni a pénzt, ezért játszik mindenki az Online-al. Egyedül vérgagyi vállalkozásokat tudsz venni, amik soha sem hozzák vissza az árukat és csak púp az ember hátára az idegesítő menedzselési küldetések miatt, amik random jönnek.


Egyébként a tőzsdével tudsz sokat keresni, más mód nem nagyon van. [link]

2022. dec. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5

De a tőzsde sokszor bugos, szóval én nem javalom.

Akár PC-n, akár Xboxon játszottam, nekem mindig eltűntek a részvényeim, szóval bszhattam az arra kiadott pénzt.

2022. dec. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm legalábbis, ezt a linkelt oldalt nem ismertem. Igen az Online ilyen téren jobb, csak nekem ott minden új, a sztorit se vittem még ki. A sztorit azért próbálom minél töb baspektusból maxolni, hogy Onlineban már jó legyek. De abba is beleraktam jópár órát már, csak sokmindenben érzem nincs tapasztalatom.
2022. dec. 31. 11:24
 8/12 anonim ***** válasza:

#6


Én PS3-on és PS4-en is tőzsdéztem, de egyszer sem volt ilyen gondom. Egyébként ezt egyszerűen ki lehet védeni, ha mentesz előtte.

2022. dec. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
AMúgy azt is megfigyeltem, hogy elég szűkmarkúan osztja a gta v a pénzt. Mellékküldetésekben nem nagyon, most tartok a Trevor szál elején. a IV-ben szinten mindenért kaptunk valami pénzt.
2022. dec. 31. 23:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, mert itt a bankrablásokkal lehet nagyot szakítani.
2023. jan. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!