Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps4 és series s közt melyiket...

Ps4 és series s közt melyiket válasszam szerintetek?

Figyelt kérdés
A ps4 mellett az szol hogy lehet rá venni lemezest cd ket,de azon gondolkozom hogy azokat nem tudnám tovább értékesíteni.De sok játék van rá. Igaz idővel nem jelenik meg rá semmi. A series s mellett szól hogy a legujabb játékokat letudnám tölteni és olcsóbb is viszont ott nem tudnám eladni a játékokat. Igazából csak pár órát szeretnék játszani vele, mutliplayer nem is érdekel annyira. A kettő közt melyiket lenne érdemesebb venni?

2023. jan. 13. 18:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A játékokat nem nagyon tudod eladni már normális pénzért. Én is próbáltam eladni, de nincsen rá kereslet, drágábbakra sem. Eddig milyen konzolod volt? Milyen játékok tetszenek?
2023. jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
volt nekem már ps1,ps2,xbox 360. Azóta nincsen konzolom, de egyre többször rájövök arra,hogy jó lenne játszani a lakásban valamivel. A mobil nem elégít ki. Tv-z nem szeretek,sorozatokat sem nézek. Vannak hobbbijaim, de fóleg azért szeretnék játékkonzolt,hogy amikor otthon vagyok akkor kikapcsoljon,kikapcsolódást nyújtson.Ismerem magam, azért adtam el az előző konzoljaimat játékokkal együtt,mert egy idő meguntam őket. De most kicsit bánom,mert játszanék velük. Gondolkoztam ps5,en xbox x-en xbox series s-en, most a ps4-en. A fő gond a pénz. Lenne pénzem ps5-re,de azért ennyit nem akarok kiadni azért,hogy pár órát eljátszak vele naponta,meghát fontosabb dolgokra is kell a pénz. Ezért gondolkozom,most a ps4-en. Viszonylag "olcsón" meglehet venni, jó konzol,sok jó játék van rá. Bár 3 év ,x múlva már alig tudnám eladni.De azért lenne,jobb választás mint a series s,mert erre olcsóbb használt játékokat tudnák venni. Ps4-en ből melyik fajtát ajánlanátok? Úgy tudom a sima ps4 hangos? A többi is ilyen? Vagy azoknak más a bajuk?
2023. jan. 13. 20:08
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé lemegy a konzolok ára, én eladni nem nagyon javaslom. Nekem egy Xbox One S konzolom van én is tervezek újat venni majd. 100K körül vettük mára 30K kb az értéke. A PS-ekhez én nem annyira értek, ezért inkább meghagyom azt másnak. Ha Xboxal kapcsolatban kérdezel, akkor tudok neked segíteni
2023. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
az az nagy igazság ebben a játékkonzol dologban,hogy mindig jön egy újabb,mindig jön egy jobb,drágább,mindig meg lehet unni mindent,minden elavul. Ez olyan mint az autók. Mindegyik nagyjából azt tudja, de az újabb mindig jobb,és minden tönkre megy idővel.
2023. jan. 13. 21:17
 5/17 anonim ***** válasza:
Persze, nyilván ez a céljuk, hogy megvedd az újat 🙃
2023. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én mindenkinek azt mondom: ha futja Game Pass előfizetésre, akkor mindenképpen Xbox. Azzal az óriási játékkönyvtárral nem versenyezhet egyetlen vetélytársa sem.

Ellenben ha valaki csak kevés játékkal játszik, de azok legalább legyenek gyönyörűek, filmszerűek, tartalmasak, akkor melegen ajánlott a Playstation exkluzív kínálata.

2023. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
series s-ről mi a véleményed? Azzal ugye az a baj,hogy kevés a tárhelye csak 360gb, és nem tud annyit játékot tárolni, de a series x az 1 TB de az is megtud telni egy idő után akkor az csak kicsivel jobb.Ezen a lemezes játékokon gondolkozom,hogy megéri-e lemezes xbox-ot az x-et megvenni? Hogy ha eladom a lemezeket azon amúgy is bukok.Átlagos nettel lejön egy 100gb-s játék 15 perc alatt. Megveszem ezt az ultimate game pass-t és bérelem a játékokat. Max megveszek 1-2 játékot és nem tárolom a háttértáron hanem letöltöm néha.A lemezek meg megsérülhetnek, meg ha eladnám akkor alig kapnék érte pénzt. Probálom pénzügyi oldalról megközelíteni a dolgot.Mi a legjobb ár/érték.
2023. jan. 13. 21:36
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem van Game Pass-em sajnos nem tetszik e legtöbb játék rajta
2023. jan. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
PS4 pro-m van,én PS-t ajánlom h vegyél
2023. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

Tény, hogy manapság kevésnek számíthat a 364GB tárhely, de a Series S-en valamennyivel kevesebb helyet foglalnak a játékok, mert nem töltik le a 4K-s textúrákat. Illetve van az Xboxnak "fájl zsugorító" funkciója, amivel tömörít pár fájlt ami nélkül még játszható marad a játék (de nem minden játék támogatja). Nekem most 7 játékom van fent, ebből 4 db 50GB körül van, 1 db 30GB körül és 2db ami pár GB és még van 124GB helyem. Annyi, hogy nem kell fent hagyni, amivel tudod, hogy egy jóideig nem fogsz játszani.


Meg egyébként a konzolokon is működik a Cloud a Game Passos játékokkal, szóval nem is muszáj mindent letöltened, pár játékot felhőn keresztül is játszhatsz, ami nem igényli a gyors reakcióidőt.


PS4-et max a Playstation exkluzív címek miatt érni meg megvenni, ha téged azok nem érdekelnek, akkor én mindenképp az Xboxot ajánlanám (azon is futnak a régebbi címek), főleg, hogy nem is egy generáció a két konzol.

2023. jan. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!