Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Red Dead Redemption 2 magyarít...

Red Dead Redemption 2 magyarítása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

a Red Dead Redemption 2 játéknak úgy tudom van gépi magyarítása ez a gépi magyarítás kalóz verzióval is működik?

ezt azért kérdezem mert nem merem meg vásárolni a játékot mert úgy tudom ha eredeti példányra rakom a gépi magyarítást akkor bannolnak a online részéből!


kalóz verzió adata

Red.Dead.Redemption.2.Build.1436.28-EMPRESS melyik gépi magyarítás jó ehhez? mert sok fajta van


2023. jan. 15. 14:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"helyett hogy magyarításokért sírsz és játszanál pár játékkot angolul, máris ragadt volna rád épp elég hogy megértsd"


Ez egy hatalmas nagy fasság.

Nekem középfokú nyelvvizsgám van, mégse értettem minden mondatot.

Ha jól emlékszem nyomják benne ezerre a tájszólást is.

2023. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

amúgy kérdeznénk valamit!

Filmeket hogy nézel? oké netflix és társai de mondjunk a kiválasztott filmed nem elérhető ezeken a platformokon akkor hogy nézed meg? vagy úgy vagy vele hogy mivel nem elérhető se netflix és társain akkor meg se nézed?


vagy inkább nézed online? mert ott ocsmány a minőség! mert ha nagyon akarod nézni a kiválasztott filmed mondjunk 4k minőségben! akkor kénytelen leszel le tölteni azt a filmet nem?


vagy ha neked nincs NCore fiókod akkor nem szóltam!

2023. jan. 15. 21:27
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát én Netflix és társaira nem költök. Semmi havidíjas cucc. Amiért 1x kell fizetni az rendben van, de havidíjat nem fizetek.


Igen, van hogy online nézek ha nincs más lehetőség. Mondjuk filmeket ritkán nézek, max ha TV közelbe vagyok. Neten inkább anime-ket szoktam, japán hang+ angol felírattal. Nem fogok 1 hetet vagy többet várni mire kijön magyar felírat. :D

2023. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%
#11 a Tájszólás az már más kérdés, ha valami olyan egyedi szóhasználat van, akkor az magyarítva nem jön át.
2023. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
33%

13-as

Először is te nem maximalista vagy, hanem egy rákos, azért ezt szögezzük le.


Másodszor, "igen van hogy online nézek filmet" <-- akkor te nem lopsz te okoskodó csöves? Ha nem veszed meg a filmet bluray-en, vagy fizeted ki a jegyet moziban, vagy fizetsz elő Netflixre vagy bármilyen szolgátatásra akkor az lopás... Mert figyelj megsúgom, úgynevezett kalóz filmeket nézel te utolsó vetés evő csöves.

Itt vered a nyálad ahelyett hogy a kérdésre reflektálnál.

Belém vered az ideget estére te tőzsgyökér

2023. júl. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

én a kérdező oldalán állok. Igaza van, nem ő terjeszti.. terjeszteni nem szabad, letölti azt amit valaki más elkezdett terjeszteni egy torrent oldalon. Ennyi erővel a torrent oldalak tulajdonosai még nagyobb bűnözök, hogy egy bűnszervezetet üzemeltetnek és nahát még csak álnevük sincs és érdekes 10-15 éve működik az ncore és mégse csaptak le az üzemeltetőkre nahát.

Sok álszent, aztán közbe ugyanúgy töltik le ők is amit lehet, de magyarországon mit várunk itt mindenki zseni, mindenki tud angolul és senki sem torrentezik és mindenki okosabb a másiktól.

Amúgy én is játszok angol játékot amin nincs magyarítás de ettől nem tanulom meg a nyelvet mivel kiejtve szinte nem lehet érteni főleg, hogy leírva teljesen más valamit a magyar megfelelőjét ugyanúgy nem fogom megtanulni, mivel csak angolul beszélnek a játékba nincs melléírva, hogy mit mond. Nyílván alapdolgot tud mindenki, hogy play, options, keyboard, quit stb de egy ilyen játékba mint ez is itt több ezer szót kéne tudni folyékonyan, szóval full jogos a kérdező részéről. Viszont most 2024 ben van pár magyarítás de gépi, viszont nem indul egyikkel sem a játék, tehát vagy angolul vagy sehogy lehet vele játszani. Aki végig akarja darálni annak mind1 de ha érdekel is a sztori meg, hogy mik a párbeszédek akkor sajnos így nem tudod élvezni.

febr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!