Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox series s megéri megvenni?

Xbox series s megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Szeretnék játszani és emiatt vennék konzolt mert mobil játékok nem elégítenek ki. Azért döntöttem az xbox mellett mert olcsóbb mint a ps és mert tetszik ez a game pass előfizetés. Az az igazság hogy megszoktam előbb utóbb unni a játékokat és pont emiatt lenne jó a game pass mint ha megvenném örökre a gamet amit úgyis megunnák. Szóval az xbox series s nél 3-5 év múlva előfordulhatna hogy egy nextgen játékkal azért nem tudnák játszani mert több lesz mint 360gb a mérete? Nincsen 4k tv m,nem is lesz jopár évig,nekem ezek a grafikák bőven megteszik arra a pár órára. Meglehet bánni ha ilyet vennék? Egyszerre nem játszanék sok játékkal. Csak attól az egy dologtól tartok hogy pár év múlva nem tudnak egy új játékkal játszani mert nem fér rá a gépre.

2023. jan. 20. 19:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
mennyire lehet kereskedni a lemezes játékokkal? Általánosan mennyit lehet "bukni" egy játékon ha eladom?
2023. jan. 20. 19:56
 2/13 anonim válasza:
27%

Ha megunod,pont h lemezes játékokat kéne venned.Ár attól függ új játék/régi és meddig játszol vele.

Én PS-t ajánlanám inkább.

2023. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi hba van a képletben, hogy a Series S-en nincs optikai meghajtó.... lemezes játékok kiestek.
2023. jan. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Konzol,pc-re mindig megéri költeni. A vilàg legjobb dolga :)
2023. jan. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Hááááát azért én tudok jobb dolgot, de nem hiszem hogy azt itt le lehet írni. :D
2023. jan. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

előfordulhat idővel hogy egy játék 360gb -nál nagyobb lesz és nem tudom letölteni series s re? erre válaszoljatok.

A lemezes játékot kár is lenne venni megunnám aztan csak buknák rajta,jo ez az előfizetés dolog.

2023. jan. 21. 09:10
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
5 igen nőkre is szoktam költeni ,az is jó dolog de az nem ide tartozik XD #4 voltam
2023. jan. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Series S + gamepass jelenleg a legolcsóbb megoldás. Szerintem vedd meg, nem fogod megbánni.

Van bővítőkártya. 5 év múlva pedig is jön a következő generáció, ilyenen felesleges aggódni. A másik pedig konzolokra csinálják a játékokat, szóval rá fog férni minden.

2023. jan. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egy játék csak akkor jelenhet meg Xboxra ha Series S és Xen is fut lehetetlen, hogy ne lenne elég neki a 360GB. A Game Passban több mint 450 játék van és két hetente jönnek újak. Ennél olcsóbb megoldás nincs, kivéve ha nem találsz benne játékot ami tetszik.
2023. jan. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
Én azt mondanám hogy steam decket vegyél. Sokkal több játékod lesz válogatni.
2023. jan. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!