Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb Playstation 5...

Melyik a jobb Playstation 5 vagy Xbox Series X és miért?

Figyelt kérdés

Illetve érdemes még Ps3.-al foglalkozni, abból melyik a legjobb a Slim igaz? De miért?

Ps4 jó de még se a legjobb választás igaz?



2023. febr. 1. 03:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
A PS4, PS3 már régi konzol. Amúgy meg az Xbox Series X meg a PS5 között nincs olyan nagy különbség
2023. febr. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
PS4-re is lesz játék még 4-5 évig,szóval nyugodtan vehetsz.
2023. febr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 ikaraka válasza:
100%
Én inkjább Ps párti vagyok, de természetesen az Xbox is teljesen jó lehet
2023. febr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

PS4=Xbox One S

PS4 Pro= Xbox One X

PS5= Xbox Series X

2023. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A Game pass miatt mondják hogy az Xbox jobb, de én csomó klasszikus Ps játékokkal meg szerintem ahogyan videókból is kiderült Ps5.-re nagyon drágák a játékok élesebbek kontrasztosabbak az Xbox Series X.-nél egy kicsivel meg a Microsoft az bugosabb még így is… például én nem láttam még God of War Xbox.-ra a Classic.-ot fényképen Google képeknél találtam de miután el hagytam a képes keresőt az Interneten csak Gears of War3 van nincsen? Vagy nem is volt? Olyan ember írja meg akinek van mindkettő mondjuk szerintem itthon az ritka de bár ki tudja hogy Ps5 is van neki meg Xbox Series X.-je is…
2023. febr. 1. 22:25
 6/11 anonim ***** válasza:

#5 A PS5 és Series X grafikailag egykutya, vannak játékok amik egyiken vagy másik néznek ki jobban, de ha nem mondja meg neked valaki a Youtubeon, hogy mit kell nézned akkor valószínűleg észre sem veszed. Legutóbbi példa a Callisto Protocol és Dead Space. Callisto protocolban PSen sokkal jobban néznek ki a tükröződések, Dead Spaceban meg homályos/zizis a kép egy pár méterre a karakteredtől. Ritkán van olyan különbség mint a Plague Tale Requiemben ahol az Xbox simán fut 30-40 fpsel a PS meg 20al.

A bugosat nem igazán tudom értelmezni, nem tudok olyanról, hogy egy játék hibásabb lenne egyik vagy másik gépen csak ha az összes gépen hibás mint pl a Saints Row.

God of War nincs Xboxra, az egy Sony játék. A Gears of War (3) az meg egy Microsoft Xbox játék. Legtöbb embernek azért nem "idort" hogy meg legyen neki az összes konzol. A mai inkább 30 mint húszezer forintos játékárak mellett szerintem a Game Pass igenis elég ütős érv, de ha neked a PS játékok jobban tetszenek akkor vegyél PSt. Ezt neked kell eldönteni.

2023. febr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
#3 a ps4 már csak max 1 évig kap játékokat 4-5 év múlva fognak kijönni az új generációs konzolok
2023. febr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
ha uncharted meg the last of ust akarsz játszani vagy detroid akkor ps5 nem is mondom miért ha forza, gears, halo infinite akkor xbox
2023. febr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
9%
ha olcsón akarsz jó konzolt akkor xbox series s
2023. febr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van a PS ami ugyebár egy konzol. Húsz év saját fejlesztés van mögötte. Na most erre kitalálta a Microsoft hogy a zárt Windowsos PC alapokról indít ellenfelet. Szóval MS vs PS. Nyilván hogy a PS a jobb választás.
2023. ápr. 10. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!