Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki t u d j a hol találhato...

Valaki t u d j a hol találhatom meg az Erényes Küldetés nevű Kalandra feles játék 1. és 2. részét?

Figyelt kérdés

Régen sokat játszottam vele, aztán sok ideig nem, és mikor újra akartam, azt kérte hogy engedélyezzem a flash playert, de nem tudtam, mert már megszűnt, régen a cartoon network oldalán találtam meg.

Ha elmondaná hogy hol tudnék vele játszani, ha egyáltalán létezik még, akkor azért nagyon hálás lennék



2023. febr. 6. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megvan még, akkor játszhatsz vele, nekem ez így zavaros. Az Adobe flash player bárhonnan letölthető.
2023. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom letölteni
2023. febr. 6. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha régi flash játékokat akarsz ajánlom a Flashpointot. [link]

Az Infinity verzió, kb olyan mint egy böngésző, ha rákeresel hogy Cartoon Network, vagy Adventure time, dob ki olyanokat, amik régen a Cartoon Network oldalán voltak, de valószínű hogy az eredeti címén angolul, nem pedig magyarul. A sima böngészőkben már nincs Flash player, meg már sok oldalról el is távolították a Falsh játékokat, de a Flashpointban le vannnak archiválva, és játszhatók.

2023. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. febr. 6. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!