Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Medal of Honor pacific assault...

Medal of Honor pacific assault magyarosítása (ami a magyaritasok.hu oldalán található), nem igazán szeretne települni a játék mappájába, mi lehet a probléma? (többi lent)

Figyelt kérdés
A telepítőnél, amikor ki lehet választani hogy hova telepítse a magyarítást, ha kijelölöm neki a megfelelő mappát (sőt, bármilyen mappát) nem enged a "tovább" gombra lépni. Nem tudom hogy mi lehet a probléma, ha valaki tudna rá megoldást írni, vagy esetleg egy másik honosítást elküldeni azt megköszönném! :)

2016. márc. 25. 12:31
 1/2 Reven92 válasza:
Véletlen ez a Mohpa nem eredeti játék neked? mert nekem eredetiben van és nekem is ilyet csinál hogy nem tudom kijelölni ahova tellepítete az Origin a játékott...
2016. ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csírabob válasza:
Toltsd le egy ures mappaba utana meg a filekat pakold be a jatek mappajaba.
2016. szept. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!