Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyire addiktívak általánoss...

Mennyire addiktívak általánosságban az emberek számára a Nintendo switch exkluzív játékai?

Figyelt kérdés
Erősen gondolkodom, hogy megvegyem egyik ismerősömtől az Oledjét. 120-ért oda adja nekem, pro controller társaságában minden tartozékával. Tetszetős tesztek alapján a Kirby, és a Mario, de mik a tapasztalatok? Csak exkluzívokat vennék rá, mert van otthon PS5. Viszont azt hallottam, hogy a húzó címek ára eléggé húzós, és nem szokott nagy kedvezmény lenni rájuk.

2023. febr. 6. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
biztos velem van a gond, mert nekem se a Mario Kart, se a Super Smash Bros nem jött be egyáltalán, pedig kb ezek a legimádottabb játékok a Switchen. A Mario Odessy, meg a New Mario 3d World viszont nagyon frankó. Csak ezekkel az exklúzívokkal toltam, szóval szerintem annyira nem addiktívak, nem az összes. De lehet velem van a gond, mert nem vagyok olyan full casual gamer :D
2023. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ja és igen, a játékok qrva drágák rá. Még a használt piacon se mennek le nagyon az árak, ilyen 15-18 ezernél van a legtöbb exklúzív, a 3rd party játékok is 10k körül, digitálisan meg az exklúzívokra kb sosincs leárazás, ha van akkor is 5-10%, a többire viszont szokott jó leárazás lenni, ami a többi platformon is van, de az általában olyan minőségű is, pl a Witcher 3 nagyon kaka, Mudrunnernél megsül a kezem úgy melegszik a konzol, meg úgy kb minden sokkal gagyibb mint a rendes konzolos vagy PC-s változat
2023. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy kézi módban 4-5 órát bír ami eléggé lohasztó ha már a hordozhatóság az alap koncepció.
2023. febr. 7. 00:54
 4/7 anonim ***** válasza:
A konzolok között a Nintendonak vannak a legvallásosabb fanjai. Iszonyatosan túlhypolják az exkluzívokat. Olyan dolgokra sütik rá, hogy "10/10 legjobb dolog a szeletelt kenyér óta", ami ha multiplatformként jön más címmel, kapott volna egy 7-est és év játéka választásoknál már ötletként sem merül fel.
2023. febr. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem még első genes switch-em van, és hát, meg kell mondjam nagy parasztvakítás.

Persze, cuki a Zelda játék, meg a Mario Odyssey, meg a többi, de nagyon túlértékeltek. Az egyetlen előnye talán a parti játék, ha fel akarsz dobni egy bulit, de itt el is vérzett.

A kézi konzol 4-5 óra igen túlzó, max ha a játékválasztót vagy az eshopot nézed lesz annyi, nekem már megvásárláskor is kb 3 max 3,5 órát bírt játékok futtatása alatt.

A nagy Nintendo játékok (Mario játékok, parti játékok stb) jóformán sose akciósak és a nintendonál már rég a 70-80 eurós árak repkednek.


Őszintén, ha van PS5-öd inkább vegyél arra még 4-5 játékot, messze jobban jársz vele.

2023. febr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Krisipoke ***** válasza:

Nem biztos, hogy az addiktív a jó szó, mert egyrészt emberfüggő, hogy mire függ rá, másrészt a szándékosan addiktívnak tervezett játékok sokszor elég "gonoszan" vannak dizájnolva, hogy igazából ne legyen velük annyi munka, vagy ne adjanak akkora élményeket, de egyszerű kics csapdákkal folyamatosan fenntartsák az érdeklődést (elsősorban a free to play játékokra gondolok).


Mindenesetre nyilván attól függ, hogy neked milyen stílus, milyen játékmenet jön be. Annyi biztos, hogy a nagyobb Nintendo húzócímek többnyire olyan részletességgel és tapasztalattal vannak összerakva, aminek viszonylag kevés a párja. Persze nagyon más világ, mint a legtöbb nyugati nagyszabású játék, itt tényleg nagyrészt ízlés kérdése, de saját kategóriájában nehéz jobbat találni.


Tehát ha videók, kritikák alapján úgy látod, hogy vannak rá játékok, amik felkeltették az érdeklődésedet, hatalmasat szerintem nem csalódhatsz. Az, hogy relatíve nem sokat bír az akksija, szerintem nem egy jó megközelítés, szerintem nem túl gyakran használnád 3-4 órán át aktívan úgy, hogy közben nem találkozol egy konnektorral. Ha mégis, egy powerbank segít.

2023. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekel a Pikmin, Mario játékok, és a Kirby rá jelenleg. Vegyes az érdeklődési köröm.
2023. febr. 10. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!