Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha hivatalos oldalról veszek...

Ha hivatalos oldalról veszek egy játékot termékkulcsal, akkor játszhatok az online/multiplayer verzióval is?

Figyelt kérdés

Olyan oldalakra gondolok, mint az eneba.com, notebook.hu, konzolvilag.hu, stb... gondolom a Steamen beszerzett játék mindenképp működőképes. De javítsatok ki, ha tévedek.


Tehát az így megvásárolt játék hivatalos és játszható az online verzió is? Mert tört verzióhoz hozzá tudok jutni könnyen, de ha jól tudom, azokkal nem megy a multiplayer.

Akár egy FIFA vagy egy GTA V esetén.



2023. febr. 8. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, a kulcsos játék is TELJES értékű játék Steam-en minden funkciójával, ebbe a multi is bele értendő(ha van a játékhoz).


Az már más kérdés hogy az adott kulcsos oldalon jogtiszta, vagy buherált kulcsot veszel(ha utóbbi akkor játék+pénzt is bukód). Persze kicsi az esély arra hogy pont ilyen kulcsot fogsz ki, de hiába a sok pozitiv értékelés X személynél ezeken az oldalakon, attól akarva/akaratlanul is becsúszhat 1-2 "lopott" kulcs a portéka közé, amit majd bannolnak aktiválás után és így pénzt és játékot is bukja aki megvette.


TE döntöd el megéri neked ez, hogy X idő után ha nem jogtiszta forrásból van kulcs akkor búkd a játékot és a pénzt is.

2023. febr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor a Steamen tutira jogtiszta a dolog, míg az általam felsorolt egyéb oldalakon van rá esély, hogy nem? A multi miatt érdekelne.
2023. febr. 8. 23:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

a Steam-en minden jogtiszta, az az oldal azért van. Nekem is 100+ játékom van ott. Ott ilyen gondod nem lesz.


Ezek a kulcsos oldalak eneba,G2A,konzolvilág és társaik mind "szürkezónás" oldal ahol viszonteladók árulják a kulcsot. A többség rendes kulcs, de mint mondtam bármikor belefuthatsz olyanba ami nem legális úton lett beszerezve, még ha kicsi is erre az esély. Nyilván Giveaway-eken és egyéb nyereményjátékoknál legit kulcsokat adnak, de a kulcsos oldalaknál mindig van kockázat.


Továbbá mint írtam, kulcsos aktiválás esetén NINCS visszatérítés Steam-en. Tehát ha pont az a "szerencsés" vagy aki pont 1 nem legit kulcsot fog ki akkor játékot is veheted újra és a pénzt is bukod amit már rá költöttél.


Ezért várok én ha kell akár hónapokat is 1 akcióra Steam-en. Ilyenkor nincs macera mivel 100% jogtiszta termék, multival meg mindennel és ha gondod van vissza is lehet téríteni játékot 2óra játékidő alatt a vásárlástól számított 2 héten belül. Kulcs esetén nincs erre se lehetőséged.

2023. febr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pontos választ, ebből minden világos számomra!
2023. febr. 9. 00:11
 5/6 anonim ***** válasza:
A kulcsokhoz még annyit, vannak oldalak, ahol ellenőrzött kulcsot lehet venni, pl humble bundle, illetve konzolnál kell előfizetés is a multiplayer-hez, hiába veszed meg a játékot.
2023. febr. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, jogos, azt nem írtam, hogy mindenképp PC-re érdekelnének a cuccok, konzolom nincs.
2023. febr. 9. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!