Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Witcher 3 kiplatinázva (tehát...

Witcher 3 kiplatinázva (tehát mindent megcsinálva) mennyi idő alatt lett meg aki végigvitte?

Figyelt kérdés

Én most vagyok vagy 126 óránál-azt hiszem ebben van 1 újrakezdés-szóval olyan 15-20 órát le lehet ebből vonni, de így is még csak a felszínt kapargatom:


Alap griffpáncélzat + kardszett megszerezve, alap macskapáncélzat megszerezve, néhány olaj felfejlesztve hatékonyra. Meg ugye haladtam valamennyit a sztoriban-Novigradban vagyok épp+ jópár sidequesten túl vagyok, de Skelligén és Kaer Morhenban nem jártam abszolút, plusz a dlc-kbe se szagoltam bele :D


És ugye még a kardok, páncélok, olajok teljes felfejlesztése is hátravan



2023. febr. 12. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb 340 órám volt benne, hogy minden létező küldetés és minden létező kérdőjel meg lett csinálva. Persze felszerelésből is megvan minden nagymesteri (bár legyártani csak a macska páncélszettet gyártottam le mert nekem az állt testhez).

Természetesen a Heart of Stone és Blood and Wine beleértve.

2023. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Wow, az szép!
2023. febr. 12. 22:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vszeg megy azért az gyorsabban is.

Nem kevés olyan van benne, hogy pl asszem Skelligén valami varázsló tornyában egy náalm 15 szinttel nagyobb gólemet püfölök fél órán át:D A Quenn jel megvéd az első ütése elől, egyébként meg ügyesen kitéregetek és újraaktiválom Quennt amilyen hamar csak tudom, viszont jóval gyengébb vagoyk nála, így gyökkettővel tudom csak csökkenteni az életét. Dehát ha már ott vagyok ugye...:D


Egyetlen küldetés lett sikertelen: amikor Novigradban a részegekre utazó vámpírt kell levadászni. Ennek prózai az oka, hogy miért nem sikerült: elbsztam a mentéseket és véletlennül kitöröltem minden háttérmentést, részegen meg nem tudtam menteni, így ha meghaltam volna, kezdhettem volna elölről az eggggész játékot. Úgyhogy inkább elsétáltam a helyszínről, így visoznt sikertelen lett a küldetés. De legalább tudtam menteni.

2023. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De jó lenne, ha lenne egy oldal, ami az ilyeneket gyűjti.

Jajj várj csak, hát persze hogy van!

[link]


Átlagosan 173 óra mire minden fisz-f**zt megcsinálsz.


Mivel én csináltam sima illetve new game + t is, nekem 270 óra volt, de cserébe lefosztottam skellige-t és mindent eladtam, az utolsó kardig, az szerintem maga volt vagy 10-15 óra, amíg utazgattam meg olyan kereskedőt kerestem amelyiknek volt épp pénze.

Cserébe Blood and Wine DLC területen majdnem az összes nagymesteri fegyvert, páncélt megcsináltattam (talán egy szettből hiányzott 2-3 db, de nem volt se alapanyagom se pénzem a végére). Ha ezekkel nem szórakozom, akkor -50 óra alaphangon.

2023. febr. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A new game + nak van értelme nekiállni?


Miben lesz másabb a játék?

2023. febr. 13. 07:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Abban lesz másabb, hogy a nagmyesteri páncéloddal ugyanúgy szétkapnak a White Orchard-i vadkutyák, mint level 1-en, és a random bandita kardja jobb leez, mint amid van XD

Dee legalább az ábrák megszerzésével nem kell már tökölni.

Meg hát meghozhatsz más döntéseket. Meg persze nehezebb, hisz egyel növeli a nehézségi szintet.

2023. febr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

*SPOILER*

Azért jó a new game+ mert megtartod az összes főzetedet, varázslatot stb., pl ha nem akarsz succubust ölni, akkor nem kell megölnöd egyiket se a főzetbe való szarv miatt, illetve az elején is sokkal gyorsabban és könnyebben haladsz a főzeteid miatt, főleg ha a hardcore poti mestert húzod, X órás buffokkal rakod tele magadat.

A new game+ nál az előző játékbeli Geralt szintje lesz az 1, és onnan skáláz mindent fel a játék. Ha te 53as voltál az első végig játszáskor, akkor new gae +ban mindenki 53ról indul felfele, nyilván lesz 54-55ös (2-3-as szint alapjáraton) mob is, de könnyebb. Én normálon toltam ki majd new game+ ban jöhetett a legnehezebb fokozat, hát az első 2-3 területen az, hogy minden potid megvan qva nagy segítség volt, egyébként kb hajtépés mert megint meghaltál valami apró kis genyótól..

2023. febr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaj tényleg, még a nehézségi szintet is lehet állítani, hét nem semmi.
2023. febr. 13. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!