Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki egy kis Fall Guys party?

Valaki egy kis Fall Guys party?

Figyelt kérdés
2023. febr. 15. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Mivel csak a lócitrom EPIC-en elérhető így kösz nem.
2023. febr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az, aki a Fortnite-ot is fikázod, van egy válaszoló, aki minden ilyen kérdéshez odabüfög, lócitrom jelzővel illeti.


Nem védem a játékot, csak nem értem: neked nem tetszik, akkor mi a pék f****ért írsz oda ilyet. Jobb, könnyebb, több lesz ettől életed? Az ízlés szubjektív dolog, semmi baj nincs azzal, ha nem szereted a Fall Guys, Fortnite, meg magát az Epic Games-t, ez a te dolgod. De mire jó az, hogy kényszeresen kikívánkozik ez belőled? Ha megtartod a véleményed mi történik? Szétpukkan a fejed vagy mi? 😀


Szólásszabadság, tudom. Jogod van hozzá, tudom. Ez így igaz, de emögé bújni, aztán ha olyat mond az ember, ami sért valamit, vagy felesleges feszkót okoz vagy mint konkrétan most, semmi értelme és senkit se érdekel, és szólnak érte - persze, hogy neked áll majd feljebb, mert egyből "korlátozni próbállak". A lónak a f****át akarlak korlátozni. Csak nem értem.


Nem tetszik, nem szereted. Elolvasod a kérdést, észleled, hogy "hoppá, ez nem nekem szól, utálom ezt a lócitromot" és mész tovább, nézed a következő kérdést. Toldd tovább a biciklit. De nem, neked mindig bele kell harapni abba a lócitromba, pedig utálod, de nem bírod ki, bele kell harapni, nyami nyami.


Milyen jó már nem? 😀 Az êlet más területein is így viselkedsz?

2023. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 a Fortnite-ot alapvetően telibesz#rom. Nekem az EPIC-el van a gondom. Pofátlanul élőskődnek és mindenhova befurják magukat. Most 2022 decemberbe utáltam meg őket végleg, mikor befurták magukat a Saints Row 4-be Steam-en és ránk erőszakolják a k#rva kliensüket... -.-"


De persze megtehetik mert a sok agyhalott veszi cuccokat Fortnite-ra és ezzel EPIC kezébe adják a milliárdokat...

2023. febr. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!