Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy kis srácnak milyen játékok...

Egy kis srácnak milyen játékokat töltsek le?

Figyelt kérdés
Légyszives mondjatok olyan játékokat amivel egy 10 éves kicsi eljátszhat..:) előre is köszönöm
2008. dec. 27. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Embere ill. gyereke válogatja. Az én 10 éves unokaöcsém a Silent Hunter 4-et játssza és orrba szájba gyilkolja a japán flottát.
2008. dec. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Bármilyet :) Manapság rengeteg játék van amelyeket a fiatalabb korosztálynak találtak ki. Érdeklődési körtöl függöen ime néhány: (probáltam olyan játékokat választani ami azért nem vértől tocsogó és elmeromboló:)


Stratégiai: starcraft

Verekedős : dragon_ball_Z_mugen edition 2008 (ez magyar)

akció : Republic Commando


Azonban bármelyik torrent oldalon található nintendó játék pack ezekben több száz játék van ott biztos talál. De megemliteném még azokat az internetes oldalakat amihez nem is kell letölteni semmit ott is biztos talál kedvére valót :)

2008. dec. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek deh nem ilyenre gondoltam sajna.. hanem pl scooby doo stb.. ilyen cartoon network 4eva megy nála..:D
2008. dec. 27. 22:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Cartoon Network All–Stars

Nickelodeon -party blast

REvolt

2008. dec. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
GTA4
2009. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!