Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol vásároljam meg online a...

Hol vásároljam meg online a hogwarts legacyt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy gamer, de annál nagyobb HP fan, szóval muszáj lesz kipróbálni. PC.

Help pls 😃 Melyek a megbízható oldalak, és érdemes e a deluxe verziót megvenni szerintetek?


2023. febr. 24. 00:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl Steamen. Ha valami gáz van pl nem elég erős hozzá a géped, és még nem játszottál 2 óránál többet akkor vissza lehet kérni az árát. Deluxe szerintem nem éri meg, nem ad szinte semmi pluszt és már így is aranyáron mennek a játékok
2023. febr. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Steamet vagy az Epic Store-t javaslom a visszatérítési lehetőség miatt. A minimum PC konfiguráció egy vicc, igencsak kell alá a vas. Egy csomó ismerősöm megvette a laptopjára, aztán azt kellett tapasztalnia, hogy Unreal motor ide vagy oda, bizony szaggat a játék keményen. Indítsd el, ugorj át minden átvezető jelenetet, és játssz annyit abban a két órában, amennyit lehet, aztán ha nincs gond, kezdd újra a játékot, de ha nagyon rosszul fut, akkor kérj visszatérítést.
2023. febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :))
2023. febr. 24. 15:07
 4/8 A kérdező kommentje:
Na, hát sikeresen megvan a játék, de már az elején gondba ütköztem. Fekete képernyő, epilepszia warning szöveg bejön, aztán kilép az egészből. Steam közben azt írja, hogy fut a játék. Mi lehet itt a gond? :'D
2023. febr. 24. 17:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg admin jogokkal futtatni ileltve ha a win felhasználónevedben van különleges akrakter az esetleg okzohat neki gondot a mentési fileok és egyebek létrehozásánál az elején.
2023. febr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Csak így zárójelben megjegyezném, hogy ilyenkor megbízható virágboltból megéri letölteni csak próba szinten és 3-4 óra után megvenni. Pedig én nagyon a kalózkodás ellen vagyok.
2023. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nem sikerült megoldanom :((

6os, van benne valami, de ha már létezik ez a pénz visszaigénylés szerintem kb ugyanott vagy ezzel, ha a végén úgyis megvennéd.

2023. márc. 1. 21:36
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Azzal a kivétellel, hogy 2 óra a limit. És, ha azt a két órát a megoldás keresésével töltöd, akkor ki se tudod próbálni.
2023. márc. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!