Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szükséges belépnem a netbankom...

Szükséges belépnem a netbankomba ahhoz, hogy online vásároljak?

Figyelt kérdés
Eddig ha rendeltem valami, akkor mindig csak utánvéttel, szóval nem igazán vagyok képben. Az OTPs alkalmazásba nem tudok belépni, mert nem tudom a jelszavamat, mert a szerződésen az OTP direkt résznél nincs semmi. Nem tudom, hogy egyáltalán van e szükségem rá, hogy be legyek jelentkezve, hogy igazoljam a rendelésemet, vagy inkább azért van, hogy ott nyomon tudjak követni mindent.

2022. dec. 10. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Nem szükséges.

Kártyán lévő adataidra lesz csak szükség.

2022. dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
A kártyádra van szükség
2022. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Ersténél az esetek 98%-ban szükség van netbankos megerősítésre online vásárláskor, az OTP-nél nincs ilyen?

A netbankodhoz egyébként nem árt ha hozzáférsz, én azért megpróbálnám elintézni a helyedben.

2022. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Van OTP-s számlám is, de inkább mondhatni nem használom. De úgy emlékszem, hogy netes vásárlásnál jová kell hagynom a netbankban a kifizetést.
2022. dec. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
OTP-s netbankban be kellett állítanom egy internetes 3 jegyű biztonsági kódot, mert egy EU-s előírás szerint többlépcsős biztonsági azonosításon kell végigmenni bankkártyás vásárlásnál. Nemrég kötelező biztosítást fizettem neten kártyámmal és kellett hozzá ez a kód és az is, amit a bank a telefonomra küldött. Itt minden le van írva: [link]
2022. dec. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A netbank egy nagyon hasznos dolog több szempontból is. Nem biztos hogy jelszó kell, lehet, hogy ujjlenyomat is elég a regisztráció után.
2022. dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!