Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek mikor jelenik meg...

Szerintetek mikor jelenik meg a Fable IV, ha egyáltalán lesz ilyen?

Figyelt kérdés

És mit vártok tőle? Melyik volt a kedvencetek az első három rész közül, miért?

Szerintetek milyen lesz az új, milyen jó dolgok maradnak meg, mik lesznek az újítások? Várjátok már?



2023. márc. 22. 17:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
NINCS és nem is lesz 4. rész. Már a 3.at is levették Steam-ről jóideje. Nem terveznek új játékot.
2023. márc. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Ez így nem teljesen igaz, mert jelenleg is fejlesztés alatt áll az új Fable játék, bár nem mint negyedik részt, hanem inkább mint reboot-ot emlegetik. A Forza-autósjátékokról ismert Playground Games készíti. Az is igaz, hogy már régóta szenvednek vele, és nagyon ritkán érkezik róla új infó.

[link]

Nekem egyébként a Fable: The Lost Chapters a kedvencem, egyik örök kedvenc játékom, azt szerintem felesleges ecsetelni, hogy miért, zseniális játék. A második részből sajnos PC-sként kimaradtam, a harmadik nem jött be.

2023. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Én az első részt imádtam, nekem egy nagyon kedves játék volt mindig is.

A hármat is végigvittem, nekem az is tetszett.

Én azt sajnáltam mindig is borzasztóan, hogy a 2. részt nem adták ki PC-re.. Most azt hiszem lehet így is PC-n játszani vele, de Cloud-al vagy valami ilyen netes szolgáltatással. Tervezem kipróbálni azt is.


Én ezt az egyszerű de nagyszerű mesetörténetet várom tőle, azt hogy magunk dönthessük el hogy jók leszünk-e vagy gonoszak, hogy bele tudjam magam élni úgy mint az eddigi részekbe.

2023. márc. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Tudjátok esetleg, hogy ez a kép a Fable II melyik részéből van?

[link]

Nem emlékszem, hogy lettek volna elitkatonák Naposvár falván.

2023. márc. 24. 17:22
 5/15 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy ennek a videónak a képanyaga akkor hazugság, köze sincs a Fable-höz? Mi ez a több szereplő?

www.youtube.com/watch?v=tpGFQsOC174

Ha pedig reboot lesz, miért emlegetik 4. részként?

Egyébként a reboot felújítást takar? Jobb képminőség, javítások, esetleg új ruhák?

2023. márc. 24. 17:28
 6/15 anonim ***** válasza:
#4 a kép az a fable 3-ból van. ami a videót illeti a linket nem akarja beadni így azt nem tudom.
2023. márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Elnézést, a III-ra gondoltam, azt tudom, csak elírtam. Azon belül gondoltam, hogy a történet melyik részén van/lehet ez a jelenet.


Nekem megnyitja, de megpróbálom így: [link]

2023. márc. 24. 21:25
 8/15 A kérdező kommentje:
2023. jún. 1. 09:34
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Meh xbox-on... Megint sz#rnak a PC-sek fejére... mint a 2. résznél...
2023. jún. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Itt új fejezetként hivatkoznak rá. De hogy mik ezek a tündérek... Meg tényleg a videó, amit a 7-esben linkeltem :/ Nem olyan Fable-ös.
2023. jún. 1. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!