Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudom a The Sims 4-es...

Hogyan tudom a The Sims 4-es magyarításom kivenni a játékból? Illetve az angol nyelvet visszaállítani?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Igazából a probléma az,hogy az új 1.96.397.1020-as verzióra nincsen még magyarítás. Ezért a március közepén megjelent frissítés és az azzal járó babás újítás szövegei és interakciói hibásak,pontosabban nem is ír ki semmit a magyar szöveg helyére a játék.Azt tudom,hogy ez a fordítás hiánya miatt van, ezért ki akartam venni.Először is a mappákból töröltem,ahová korábban letöltöttem, de miután ez nem vált be,más megoldást igyekeztem keresni. Olvastam,hogy az EA appon belül kell a Repairt használni,és akkor visszaállítódik az angol nyelv,de nekem ezzel se működött. Ha van valaki,aki így járt, és sikerült megoldania a problémát,nagyon örülnék ha segítene.

2023. márc. 25. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Steam fájl ellenőrzést neki. Az kijavítja a felülírt fájlokat, vagy ugyanigy az EA appos megoldás is jó. Feltéve ha eredeti játék. Ha lopott akkor pedig így jártál.
2023. márc. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Már letölthető a magyarítás [link]
2023. márc. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!