Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Igaz ez a Steam-es hír?

Igaz ez a Steam-es hír?

Figyelt kérdés

Üdv. Igaz hogy a Steam bek#rvul és jövő évtől nem fogja támogatni a win8 win 8.1 és win7-es rendszereket?


Ha igen miért?



2023. márc. 28. 22:37
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
72%

Ideje átállni a tört játékokra.


Aha. Azokra amik szinten lassan nem fognak elindulni csak win10-en?

2023. márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
62%
Sebaj, úgy sincsenek sokan, nem fog osztani vagy szorozni a gyakorlatban semmit, amúgy sem értem aki játszik mit keres még 7-en mikor ott még DX12 sincs, ami azért már elég alap dolog szinte minden játéknál.
2023. márc. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

#11. Hát én nem is akarok minden új játékot megvenni. Nem vonzanak az olyan hulladékok mint a GoW, Last of us, RE remakek,stb.


Mai napig meg tudom 2 kezemen számolni még mennyi játék nem megy nálam csak mert ténylegesen win10 kellene neki. Csak mert nincs win7 odaírva attól még legtöbb játék megy, max 1-2 dll-t le kell szedj külön ha úgy van.



#12 DX12-t még nem használ sok játék, mármint ami alapból azt használná DX11 helyett. Illetve akik nem engedhetnek meg maguknak százezrekért vga-t és apuci-anyuci sem veszi ülepük alá a gépet ott kompromisszumokat kell kötni. Majd ha saját pénzből veszel gépet anyuci és apuci pénze helyett akkor megérted.

2023. márc. 29. 16:49
 14/43 anonim ***** válasza:
71%

13: Oké, felfogtuk hogy neked nincs rá pénzed, de ha hiszed ha nem kismillió ember megteheti és nem anyuci apuci finanszírozza hiába hiszed azt. Tudod dolgozni szokás.


Arról is megnyugtatlak, több jatek van ami követeli a DX12-t mint a mi nem, nem tegnap óta látezik a szabvány....

2023. márc. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

#15 Tudod munka mellett sem mindenkinek megengedhető... Pláne hogy már 2 éve mindennek megy fel folyamatosan ára. Kenyér is már van ahol majdnem 1000FT/kg. Szerinted akkor majd 100-200k-s vga-ra lesz "fölös" pénze az embernek?


ami dx12 illeti eddig csak 2 ismétlem KETTŐ játékkal találkoztam ami fixen megkövetelte dx12-őt és nem indult el nekem ebből kifolyólag. A legujabb Lego Star Wars játék amit ki szerettem volna próbálni(egyből ment is visszatéríttetés) meg még 1 valami indie zombis, de annak a nevére nem emlékszem. A dx12 jelenleg még csak opciónális. Pl witcher 3-nál is megválaszthatód hogy dx11 vagy 12-vel menjen. Vagy ARK-ba is lehet válogatni dx10-ig visszamenőleg. Szóval ez az állításod sem teljesen helytálló.

2023. márc. 29. 17:05
 16/43 anonim ***** válasza:
80%
Én még emlékszem arra a sivalkodásra, ami az első "Windows 7 only" játékok megjelenésekor következett be. "Hogy képzelik azt, hogy nem fut XP-n, én bizony nem fogok váltani, kenjék a hajukra, ne vegyen senki ilyen játékot, bojkottáljuk, lázadás!". Aztán szépen mindenki váltott Windows 7-re. Ugyanez fog most is történni.
2023. márc. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, az megvan hogy nem Magyarország a mervadó?

Lehet hogy draga a kenyér, de sok orszagban még az egy órás minimálbéről is vehetsz 5 kg kenyeret.

Amikor játékot fejleszenek nem azon aggodnak hogy vajon a csóró orszagokban is megengedhetik-e maguknak.

2023. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
73%

Ha meg valakinek nincs rá pénze akkor nem játszik, ez ilyen egyszerű, én is szeretnék egy Ferrarit, mégsem panaszkodok, hogy affene, hogy miért 100 misi, ennyi az ára és kész, ez van.



[link]


Tényleg csak 1-2 van..... Ahol csak a 12 van ott pl az nem is fut régebbin, és a lista nem is teljes....

2023. márc. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

Megnéztem ezt a listát. A dx12-esekből egyedül csak a jWE 2 érint. A többi nem az én világom kategóriára. Subnautica,ARK,Witcher,Sun Haven,ETS 2, tehát az open world, craft/rpg játékok inkább a nekem valók. Ezek pedig mind mennek dx 11-el.


De eltértünk már így is eredeti kérdéstől. :D A válaszom megkaptam. Most már csak a törteket kell beszerezni. :D Amúgy utána mentem picit. kicsivel több mint 1 év és win10 támogatása is meg fog szünni, szóval pár hónappal hogy Steam lelövi win10 előttieket már win10-et is löhetné ennyi erővel...

2023. márc. 29. 18:03
 20/43 anonim ***** válasza:
61%

Az mellékes, hogy mi érint vagy mi nem, ettől még az informatika már előrébb jár jóval, ezért is számít elavultnak a 7. XPn is lehet játszani, senki nem tiltja meg pl, más kérdés, hogy ott is max DX9c ami támogatott pl.


Amúgy utána mentél csak kicsit mellémentél. 2025-ben annyiban fog megszűnni a támogatása, hogy nagy frissítéseket nem fog kapni, viszont minden biztonsági és kritikus frissítés még bő 10 évig jönni fog rá...

De az megint más kérdés, hogy ha annyira váltani kell, akkor majd aki akarja felteszi az aktuális Win-t és problem solved, nyilván lesznek akkor is akik majd sírnak, hogy hát de miért, miközben a 10 és a 11-is el fog oda jutni hogy elvult lesz.

2023. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!