Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Igaz ez a Steam-es hír?

Igaz ez a Steam-es hír?

Figyelt kérdés

Üdv. Igaz hogy a Steam bek#rvul és jövő évtől nem fogja támogatni a win8 win 8.1 és win7-es rendszereket?


Ha igen miért?



2023. márc. 28. 22:37
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
29%
29 - te nem Magyarországon élsz! A szülők nagy része hónap végére kiköltekezik a költségek miatt! Ne magadból indulj már ki, akit luxusfidesz szülők neveltek! A lakosság nagy része képtelen még a normális élet közelébe is kerülni! 40% a létminimumon, vagy az alatt él! amikor egy tanár havi 200-at keres, ami 500 euró akkor miről beszélünk?
2023. márc. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
71%

31. Pont erről írtam ebben a pillanatban.


Szerintem el van szállva magától aki ezt a 29-es hozzászólást írta.. :")

2023. márc. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
#1 Te is megérdemled a jelentést
2023. márc. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
26%
33-as az 1-es gondolom 10-12 éves lehet. Fogalma sincs, hogy ma még kistelepüléseken xp-s gépekre vannak kötve a nyomtatók, vagy iskolákban xp-s gépek állnak tömegével, illetve VHS-en játszák le a biológia órákon a videókat.
2023. márc. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
26%
-mármint kistelepülések önkormányzatainál a nyomtatók.
2023. márc. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
32%

Az durva, hogy egy ilyen kérdésből rögtön "luxusfideszezés" alakul ki és átmegy az egész személyeskedésbe, holott valaki csak leírt egy véleményt, teljesen normális stílusban. Ja, igen, luxusfideszes vagyok, azért spórolok hosszú évek óta egy jobb gépre diákmunkából, szánalmas és szomorú ez az egész tipikusan magyar beszólogatás, hogy egy véleménykülönbséget nem lehet normálisan, felnőttként rendezni.

Amúgy meg, nem hisztizni kell. Ha nincs pénz, akkor nincs pénz, oké, DE akkor meg el kell fogadni, hogy gamerkedni sincs, mert a technológia meg nem állt meg az időben. Ennyi. Én is szeretnék világ körüli útra menni, de nem mást kell okolni azért, mert nincs rá pénzem, másnak meg van. A játék sosem volt ingyen, attól mert sok ember torrentezi a tartalmat és próbál megúszni mindenféle kiadást. A Steam gazdaságpolitikáját nem az olyan országok felhasználói fogják meghatározni, ahol a játékosok többsége torrentezi a tartalmakat, és már azon megy a felháborodás, hogy évek óta folyamatosan kivezetésre kerülő operációs rendszerek nem kerülnek tovább támogatásra. Ezt sajnos el kell fogadni, hiába nem tetszik.

2023. márc. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
16%

36. Csak elárulom, én is dolgozom mint diák, mégis annyi a kiadásom hogy nem tudok félretenni..



Te szerencsés vagy:)

2023. márc. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

Hát figyelj 36-os. Örülök neki hogy te jobb körülmények közt élsz mint én. Én nem fővárosba élek hanem vidéken, itt nincs annyira lehetőség spórolni. Játékokból is főleg az olcsóbb indie-ket veszem mikor belefér. Csak 1-2 AAA címem van amit legalább 75% leárazás mellett vettem, tehát nem volt több mint 5-10 euró. De most nem is ez volt a kérdés.


Sajnos "kicsit" félresiklott ez az egész. Kérdésem egyszerű volt hogy igaz-e a hír hogy Steam beszünteti win10 előtti rendszereket vagy sem. A választ megkaptam. Most fölösleges lazon vitatkozni kinek mennyi pénze van és mire. Csak így Steam nem lesz épp népszerű mert mint írták is van olyan játék Steam-en ami már win7 alatt is döcögve megy, akkor mi lesz 10 alatt?

Steam MINDEN játékot optimalizáltat 10-re majd vagy ezen játékok árát visszatérítik?


Amúgy nekem max csak 1-2 ilyen nagyon régebbi címem van steam-en ami nem biztos hogy elmenne Win10 alatt. Mint pl Fable vagy Swine(mondjuk ez remaster verzió, szóval lehet menne). Illetlve csak mert ma már szinte mindenhol win10 írnak attól még az unity/unreal játékok simán elmennek win7 is. Nálam is több játéknál nem írja win7-et minimumnál hanem csak a 10-et és mégis minden gond nélkül megy.


De mint mondtam kár ezen vitatkozni hogy kinek mi és hogyan. A kérdés megválaszolódott amit köszönöm és erről ennyit. Politizálni meg nem szükséges, nem fideszes is lehet gazdag, mint ahogy fideszes is szegény. Ez inkább attól függ ki hol él és a környezetében hogy engedhet meg magának ezt-azt...

2023. márc. 31. 10:43
 39/43 anonim ***** válasza:
14%

#36: Sejtettem, hogy azonnal le leszel 0%-olva. Magyarországon ha valaki kijelenti, hogy semmilyen luxus sem jár alanyi jogon senkinek, rögtön fel akarják négyelni.

Én egy nyomorult somogyi zsákfaluban nőttem fel két rokkantnyugdíjas gyerekeként, mégis 25 év alatt fizikai munkásként felépítettem magamnak egy szép egzisztenciát, és a családomnak nem kell rettegni a jövőtől. Közben ismerek olyan mérnököt, programozót, reklámszakembert, akik hétszámjegyű összeget keresnek havonta, de nincs fejenként még tízmillió forint megtakarításuk sem, mert az utolsó fillérig elszórják kütyükre, luxuskajára, utazásra. Egy ismerős roma vállalkozó meg árokásóként és szippantóskocsi-sofőrként kezdte, ma pedig egy kastélyban lakik, a lányai Svájcban járnak egyetemre.

Kifogás, az mindig van.

2023. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
15%
38-as fizikai munkás... magyarul közpénzt élsz fel építkezéseken mi? Vállalkozó vagy mi? Fideszközeli!
2023. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!