Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Simsben vissza lehet hozni...

Simsben vissza lehet hozni egy törölt háztartást?

Figyelt kérdés
Volt egy mentett családom, de véletlenül rámentettem egy másikat, az eredeti meg törlődött. A library-ban csak az eredeti állapotban van meg (ahogyan először létrehoztam), azóta már bővült a család, meg néhány karakter ki is cserélődött benne. Nagyon szeretném visszakapni, rengeteg órám volt benne :((

2023. ápr. 2. 17:38
 1/5 Thunderfairy ***** válasza:
30%
Hozd létre újra az elvesztet családot.
2023. ápr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
HA csak 1x mentettél erre a fájlra akkor van esélyed. A játék csinál 1-2 backup mentést mikor mentesz. Szóval csak azokat kell vissza töltened. DE ha már több mint 2-3 alkalommal is ugyanarra a fájlra mentettél akkor buktad sajnos.
2023. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Az lesz... Na mindegy, nagyjából tudom hol tartottam.


#2 Sajnos későn vettem észre, több, mint háromszor rámentettem már :(


Köszi a válaszokat!

2023. ápr. 2. 18:04
 4/5 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. Sajnálatos akkor.


De legalább azt megtanultad most hogy vannak backup mentések. Szóval ha véletlen csak 1x felülírnád nincs gond. Ha jól emlékszem pontosan van az alap mentés+3 backup mentés arra a fájlnévre szóval összesen 4 mentésed van azon a mentési néven.

2023. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát én Xbox-on játszok, nem tudom, hogy ott működik e. De egyszer majd tuti hasznos lesz :D
2023. ápr. 2. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!