Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Edge Of Eternity vs Tales of...

Edge Of Eternity vs Tales of Arise?

Figyelt kérdés
Üdv. Szeretném az egyik rpg-t most megvenni leárazás alatt. Csak "alapjátékot" venném szóval dlc-k nélkül. Az lenne a kérdésem melyik a "jobb" Mármint melyikbe van kevesebb bug, jobb story,stb. De legfőképpen melyikbe lehet több időt ölni(és melyikbe van NG+ opció)?

#PC #Steam #Edge of Eternity #Tales of Arise
2023. ápr. 13. 20:55
A kérdező szavazást indított:
Edge Of Eternity
Tales of Arise
2 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Történeti szempontból szerintem mindkettő érdekes lehet, feltéve ha érdekel az ilyen fantázia téma.

Én a harcrendszer miatt a Tales of Arise-re szavazok, Edge of Eternity körökre osztott, nekem ez annyira nem jön be RPG-knél, akkor inkább folyamatos akció (persze kinek mi).

2023. okt. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nálam pont ez a baj. történet is érdekel. Meg a harcrendszerrel sincs gondom. Körökre osztott is jó nekem lévégn FF-eztem is régen, meg még pár más kör alapút. De az akció alapú harcrendszerrel sincs bajom.
2023. okt. 11. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!