Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eltűnt a játék az Xbox könyvtá...

Eltűnt a játék az Xbox könyvtárból, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Fel volt telepítve az Assassin's Creed Valhalla Xbox Series X-re. Már egy ideje nem játszottam vele, de most újra akartam. Mikor el akartam indítani frissítette a játékot majd szőrén szálán eltűnt. Viszont a tárhelykihasználtság úgy mutatta, hogy fent van. Most újra telepítettem, de így ugyebár elfoglal plusz helyet.

Miért csinálhatta ezt? Akinek volt már ilyen vagy hasonló problémája mit csinált? Hogy lehet a tárhelyet felszabadítani, ami most így lényegében elveszett?


Köszi



2023. ápr. 16. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyenről még nem hallottam, ha valami miatt szándékosan megszakadna a frissítés akkor eltűnhet egy játék mert olyankor letörli a gép, de a helyét felszabadítja. Használsz külső meghajtót vagy csak a belső van? Néha elveszíti a gép a kapcsolatot a külsővel és ilyenkor újra be kell dugni. Ezen felül három dolgot tehetsz.

1, Kikapcsolod a gépet és kihúzod tíz percre. Utána nézd meg hátha változott valami.

2, Belemész a játék telepítési könyvtárába. Vagy bal oldali pici gomb a kontrolleren a játékkönyvtárban amikor ki van jelölve a játék, vagy pedig jobb pici gomb és "játékok és bővítmények kezelése". Akkor látod mi van feltelpítve a jobb felső menüpontban. Ha belemész akkor ki tudsz venni pipát a telepített elemekből. Ha minden kétszer van ott akkor találgatás helyett jobb ha letörlöd az egész telepítést a pipák kivételével vagy az eltávolítás menüvel eggyel feljebb és újratelepíted. Úgy mindennek jónak kell lennie.

3, Ha nem találsz az előbb említett telepítési mappában semmi különöset (csak egy telepítés) akkor valószínűleg a konzol visszaállítása segít alapállapotba: [link] Azt válaszd, hogy ne tartsa meg a játékfájlokat. Ezután újra be kell jelentkezned és újratelepíteni a játékokat. A mentéseket a gép a felhőbe menti automatikusan ha van netkapcsolatod így ha van neted akkor semmi nem veszik el a mentésekből. Első indításkor letölti a játékokhoz.

2023. ápr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!