Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Repülőgép-hordozókon játszódna...

Repülőgép-hordozókon játszódnak játékok? Melyeknél magát az anyahajót kell irányítani, managelni? A hordozó "életébe", működésébe, feladatokba nyerünk valósághű betekintést? FPS/TPS.

Figyelt kérdés

2023. máj. 21. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Oldalnézetest láttam már ilyet, de FPS/TPS-be kétlem hogy lenne. AAA játék biztos nincs ilyen, csak indie, ott meg oldalnézetes főleg mivel mégis csak indie.
2023. máj. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Nincs mert katonai titoknak minősül az anyahajó belső felépítése.
2023. máj. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

#2: Először is repülőgép-hordozó, másrészt:

[link]

Gyakorlatilag bármelyik állomásozó hajóra szerveznek neked turistautat, természetesen a fegyverrendszerek és hajtóművek közelébe sem mehetsz.

https://www.youtube.com/watch?v=wZCGxW3kpTo

https://www.youtube.com/watch?v=LCVv87uXsT0&t=700s

2023. máj. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De itt a managementről van szó, a részletes és pontos felépítést, működést meg nem fogják az orrodra kötni.
2023. máj. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 jah, a napi menü államtitok.
2023. máj. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Dolgozik rajta 5000 ember. Azt nem fogják tudni lemodellezni :D

Én még nem láttam ilyen játékoz.

Hajószimulátorok vannak, de azokkal csak menni, rakodni, stb kell.

2023. máj. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez egy nagyon specializált és nagyon kevés embert érdeklő téma ahhoz, hogy játékot lehessen rá készíteni. Pl. egy haverom meg van róla győződve, hogy ha csinálnának egy játékot, amiben egy vidéki vasútállomás mindennapjait modelleznék, az óriási kasszasiker lenne, mert mindenki ilyennel akar játszani. Bár, van benzinkút-szimulátor és vasútállomás-renováló játék is...
2023. máj. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7. Az mindegy mire van kereslet és mire nincs. BÁRMIT el lehet adni sok embernek ha JÓL van megcsinálva és magába szív a játék világa. Nekem is van olyan játékom Steam-en aminek a fajtáját alapból utálom, mégis ebbe a játékba már 100+ órám van. Szóval csak tervezés és kivitelezés kérdése hogy mennyire lesz sikeres a játék.


PS: Van Wc szimulátor és "mezei" fa szimulátor is. xDDD

2023. máj. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#1 és 8 vagyok. Utána mentem és ilyet találtam:


[link]


Nem fps/tps de ilyen van CSAK ami van. Mint mondtam erre nem nagyon fogsz találni játékot sajnos.

2023. máj. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm! Már ez is egy nagy lépés előre. Hálás köszönet, amiért ezt a Survival-t megtaláltad! :)
2023. máj. 22. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!