Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS5 digital játékok esetében...

PS5 digital játékok esetében mikor szoktak leárazások lenni?

Figyelt kérdés

Most vennék PS5-öt, de digital változatban (nincs hozzá B-ray olvasó), így csak letölteni tudok.


AAA játékokat a megjelenéstől számítva mikor szokták ált. elsőként akciózni, és kb. hány százalékkal?


2023. jún. 6. 14:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Mi esik le? Teljesen sötét vagy?

PS5 digitalon gondolkodom, mivel nincs PS-es tapasztalatom, így megkérdeztem, hogy a játékokat a megjelenésük után mennyi idővel szoktak leakciózni, hogy megnézzem megéri -e pl. várni, és ha igen, mennyit.


Erre ideböfögsz egy szavas baromságot. Ez egy kérdezős oldal, én feltettem egy kérdést, te képtelen voltál egy normális választ adni, és idejössz további baromságokat magyarázni.


Inkább menj vissza a homokozóba, az a szinted kb.


A 4-esnek meg köszi.

2023. jún. 8. 09:27
 12/14 anonim ***** válasza:
23%

Azta de veszélyesen hülye vagy.

Hogy nem lehet érteni ?

Arra gondoltam, mint amit a 7-es írt. Hogy olvass utána a neten, és akkor megtaláltad volna, de ahogy látom a szöveg értelmezése nehézséget okoz.

Ezek a beszólások meg teljesen fölöslegesek, mert ossze-vissza írod azokat, csak azért, hogy be tudj szólni, és hogy okosabbnak érezd magad.

További válasz nem érdekel, mert az ilyen fèl bites emberekkel nem foglalkozom, most sem értem miért tettem kivételt.

2023. jún. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

SZUBJEKTÍV tapasztalatra voltam kíváncsi kisgyerek, attól, aki már évek óta PS-el játszik, és netalántán a digitális shopot is ismeri.


Ez egy kérdezős oldal, benne is van a honlap címében, hogy "gyakorikerdesek".

Ha ennyit nem tudsz értelmezni, akkor minek vagy itt? Minek írsz ide?

Teljesen haszontalan, értelmetlen választ adtál. :D Feleslegesen írogatsz érde értelmetlenséget, ennyit tudsz, ennyi telik tőled, más nem. Látszik is a válaszaid hasznosságán.

2023. jún. 8. 14:41
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Azért az érdekes hogy #12-őt mindig egy 50 és 56 százalékos gyerek pontozza le. Nagyon alt fiók szagú a dolog drága kérdező. ;) :D Látszik unatkozol.
2023. jún. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!