Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudok úgy Seemtan serialt...

Alorenz01 kérdése:

Tudok úgy Seemtan serialt váltani ha az ssd-t kicserélem?

Figyelt kérdés
Ki vagyok bannolva és azon gondolkodom hogy tudok e úgy serialt váltani hogy az ssdmet kicserélem egy másikra és újratelepitem a windowst. Esetleg igy már tudok más fiokot létrehozni seemtaban?

2023. jún. 11. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg a szenvedést. Ha okkal tiltottak ki azért nincs keresnivalód ilyen közösségben, ha ok nélkül, akkor meg azért mert ilyen toxikus helyre hülye lennél visszamenni. Nem trükközni kell és megkerülni a tiltást, hanem tanulni belőle, hogy legközelebb viselkedsz, mert kiraknak.
2023. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan. a gyökérképző nem a Seemta-n van.
2023. jún. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért bannoltan ki mert a barátom nálam volt és kibannoltatott! Aseemtat szeretem régen nagyon sokat játszottam vele! De akkor ssd cserével meglehet oldani?
2023. jún. 11. 19:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha átadod másnak a karakteredhez a hozzáférést, az is a te felelősséged ha valami történik vele, és olyan mintha te csináltad volna. Leírhatnád ugyan egy unban kérelemben, de olyan átlátszó kifogás, amit akkor sem hisznek el, ha tényleg igaz.

Írj egy kérelmet - biztos van ilyen minden közösségben -, és reméld a legjobbakat, pár hét vagy hónap tiltást kibírsz. Ha csalsz és lebuksz vele, onnantól garantáltan örökös a ban.

2023. jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Töbször irtam már pedig csak egy adminszidás volt, egy csunya szót irt a barátom az adminnak és kész ennyi,1 éve volt de nem adják meg semmi képp. De könyörgöm valaki mondja meg ha másik ssdt teszek a gépbe akkor uj serialom lesz?
2023. jún. 11. 20:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem tudom mi alapon bannolnak, de egy ssd csere es win telepites biztos nem eleg.
2023. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Veszel egy új alaplapot és kész is vagy.
2023. jún. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!