Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb GTA rész...

Melyik a legjobb GTA rész szerintetek és miért?

Figyelt kérdés

2023. jún. 26. 21:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a San Andreas(az eredeti és nem a mostani takony remake-ja). Nekem az volt első GTA játékom amivel játszottam még gyerekként. De a Vice City-t is imádtam(szintén az eredetit, nem a mostani taknyot).
2023. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
A Vice City van az első helyen, mert szerintem a legjobb hangulata ennek a résznek van, és talán azért is vagyok így ezzel, mert ez volt a legelső GTA, amivel játszottam. De a San Andreas-al is rengeteget játszottam, de ugyanúgy szerettem a GTA IV-et és persze a GTA V-öt is, de a GTA III-at se szabad kifelejteni, mert ettől a résztől kezdve kezdett a széria nagyon népszerű lenni.
2023. jún. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Én a GTA2-vel játszottam először, az még felülnézetes volt, és pont az tetszett benne. Az emberke 3 pixelből állt kb. :D imádtam, rengeteg órát belenyomtam
2023. jún. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
GTA 1 volt az első de a kedvenc passz. Vagy a San Andreas vagy a Vice city (nem a remake). Nem tudok dönteni.
2023. jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Hintalow ***** válasza:
75%

Nekem is a második rész volt amibe a legtöbbet beleöltem (akkor voltam 15 éves amikor megjelent, naná hogy sokat játszottam :D )

A második helyen a Vice city áll nálam, hangulatban az a sorozat csúcspontja.

2023. jún. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a GTA IV a kedvencem.
2023. jún. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%

Nekem az első amivel játszottam a GTA3 (Liberty City) volt majd egy szempillantás alatt jött a Vice City és a San Andreas.

Ugyanakkor a legtöbbet én a San Andreas-sal játszottam.

A GTA 5 és online nálam még kimaradt,szóval nem tudom az én listámon hol foglalni helyet, de majd pótolom.


Itt az én SZEMÉLYES listám (Csak a 3D-s játékokat sorolom, bár én kifejezettem szerettem a felülnézeteseket is.):


1. GTA San Andreas: A történet, a kor, a játékos és más személyek benne, a világ, a szabadság, a hatalmas térkép és minden... Persze a nosztalgia is benne van a dologban, de akkor is kedvenc nekem.


2. GTA Vice City: Szerintem ezt elég körbe írjam azzal, hogy: Miami és 80-as évek. Napfény, buli, csajok... Maga a hangulat az egy álom, ráadásul a legjobb rádiós zenék amik csak fokozzák a hangulatot. Itt nem is a történet, hanem tényleg a tengerpart, fény és zene, vagyis a hangulat fog meg.


3. GTA 4: Őszintén szólva nálam ez vetekszik a Vice City-vel. Csak azért csúszott picit lejebb, mert éppenségel itt meg túl sötét az egész képivilág (Bár illik a történethez, de valami...). Pedig maga a történet, a főszereplő és sok más karakter isteni. Ráadásul itt már sokkal-sokkal több mindent megtehet az ember és a játékmotor felfoghatatlan jó.


4. GTA 4 - Episodes From Liberty City : Mind a kettőt imádom/imádtam.


5. GTA 3: Hiába nem az első, attól még ezt is imádom. Sőt, tegnap kezdtem el újból kijátszani. Egy legenda...nosztalgia+...


6. GTA Vice City Stories: GTA Vice City hangulat, és betekintés annak világába. Persze nem adta már vissza ugyan azt az érzést, de így is csak azért csúszott lejebb hisz a GTA3 az nosztalgia érzést kelt.


7. GTA Liberty City Stories: A jó öreg Toni gyerek...

2023. jún. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
7-es. Igen tényleg van egy olyan nyárias hangulata is a Vice City-nek. Egyébként ha már annak a története nem is lényeges.... Iagzából úgyan arról szól mint a A sebhelyesarcú film, csak a történet kimenetele más. :O Sőt Vice City-ben van egy fürdőszoba, ahol láncfürész van, és sok vér, a A Sebhelyesarcú filmben mutatják miért lett olyan.
2023. jún. 28. 10:23
 9/21 anonim ***** válasza:
57%
Nekem az 5, összeségében itt volt a legjobb szabadon hülyéskedni. Legalábbis engem már 3000 órája leköt :D
2023. jún. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
65%

Nekem is a GTA SA az etalon, toronymagasan ezzel játszottam a legtöbbet, pontosan lehetetlen megbecsülnöm, hogy mennyit, a SAMP-al együtt 2,5-3 ezer órát simán. Azon kevés játékok közé tartozik, amik sztorijának bármikor nekiállok ennyi év után is.


Hangulat, karakterek, sztori, zenék, egyszerűen remek játék a mai napig.


GTA Vice City-vel és GTA3-al nem játszottam olyan sokat. Vice City-ben nagyon megfogott a hangulat. Rangsorolásomba inkább nem venném bele őket a kevés játszott óra miatt.


Két GTA-val játszottam még sokat: GTA IV, GTA V.


GTA IV-ben volt egy számomra különleges atmoszférája a városnak, ami miatt talán más a többi GTA-hoz képest, de nekem nagyon tetszett ez a különleges atmoszféra. Sztori is elég különleges, remek. Az elbaltázott PC-s portot sajnálom nagyon.


GTA V is elég jó játék, de nekem valahogy a sztori nem jött be, és LS valahogy üresnek tűnik, és számomra valahogy nincs meg az a hangulata a városnak, mint a SA-ban. Pár jó része van, és kb. ennyi

A városon kívüli területek nagyon jók, király kis hangulattal, szerintem mai napig szép grafikával.


Talán valahogy így lenne a sorrend: GTA SA >>> GTA IV, GTA V - utóbbi kettő közül nem tudok dönteni, hogy melyik jobb, mindkettő másban jó

2023. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!