Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A star stable online nem...

A star stable online nem olyan régóta elérhető androidos telefonokra is. Valaki letöltötte, kipróbálta már?

Figyelt kérdés

2023. júl. 8. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az a nagy baja, hogy maximális grafikán van és nem lehet lejjebb venni, így ha sokan vagyunk egy helyen beszaggat mint állat. Amikor épp szaggat könnyen beragad az analóg kar amivel irányítod a lovat, ilyenkor csak a ki-be lépés segít. Úgyhogy van még mit csiszolni rajta, de amúgy játszható és rövidesen kiadható a végleges verzió is (ez még csak béta).
2023. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem még annyi problémám van vele hogy nagyon nehezen tudok a felkiáltójelekre rákattintani, vagy csak én vagyok béna...
2023. júl. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
van pár hiba, pl. az irányítás kicsit nehezebb mint a gépen, plusz sokszor dob be rendszerhibát, de én azóta ami óta megjelent általában már csak telefonon szoktam játszani
2023. júl. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Anonymmaradok9 válasza:
100%
én azt sem tudtam hogy most már lelehet tölteni samsungra vagy más androidosra :O
2023. júl. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Anonymmaradok9 válasza:
én ma töltöttem le. Nekem annyi bajom van hogy nagyon nehéz rá kattintani a ló fejére. Meg egy kicsit nehéz az irányítás. De amúgy ezeken kívül nagyon jó :D
2023. júl. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SweetGirlSSOFan válasza:
Én kipróbáltam, kiskarakteren telón játszok, csak az a baj, hogy nagyon nehéz irányítani. A nagykarakteremen gépen játszok, arra megvettem a star ridert is, mert gépen szerintem jobb az sso.
2023. aug. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már nem is működik. Augusztus közepe óta azt írja, hogy "please update launcher", de nem elérhető frissítés.
2023. aug. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!