Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban hogyan tudom egy...

Minecraftban hogyan tudom egy enchatolt itemről eltávolítani az enchantot majd átrakni egy másik itemre?

Figyelt kérdés
Regen toltam vele nagyon igy sokat felejtettem de nemreg ujra kezdtem, talaltam egy nagyon kiraly enchatokkal rendelkezo arany asot. Atszeretnem dobni az enchantot gyemant csakanyra (hatekonysag 4 meg torhetetlenseg 3 van rajta). Van mar szinte mindenem benne, regen ugy lehetett hogy beraktam az enchantolt itemet majd melle egy konyvet es akkor kiadta az enchantolt konyvet majd ugye a konyv melle raktam azt az itemet amit akartam es kesz. Az uj frissitesekbe ez mar nem igy mukodik sajnos. Megmondana valaki kerem hogy tudom megcsinalni? Thx

2023. júl. 13. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Régóta játszok, de nekem nem rémlik ilyen megoldás


Maximum hogy: item + enchant könyv = enchantolt item

Illetve enchantot eltávolítani tudsz, de áthelyezni nem

2023. júl. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amit a kérdező mond az vagy szerveren vagy modpackban lehetett. Amire én gondolok az valószinüleg egy szerver lehet és annak is a Slimefun4 plugin-ja lehet. Ebben valóban lehet ilyet csinálni, de csak akkor, ha azt a szerverre felrakták.


Angol nevei a blokkoknak:

*Auto Disenchanter - Ez leveszi az !!összes!! enchantot a tárgyról és ráteszi egy könyvre.

*Auto Enchanter - Ez ráteszi az enchant könyvet a tárgyra.

2023. júl. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!