Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van esély, hogy feloldják a...

Van esély, hogy feloldják a ban-t, ha írok a blizzardnak?

Figyelt kérdés

2014 óta játszom különböző blizzard játékokkal, leginkább wow-al. Eddig soha nem csináltam semmi rosszat, figyelmeztetést sem kaptam és tegnap bannoltak egy trágár üzenet miatt. Egész konkréten azt írtam egy játékosnak, hogy "kapd be a f@szom te cigány" Mindezt magyarul, így ahogy le van írva, csak cenzúra nélkül. Nem is hittem, hogy megérti, szerintem kiszótárazta majd reportolt.


Még 18 napig aktív előfizetésem van a játékban és a 9 év alatt kb 700 eurót költöttem a játékra, ezekután egyetlen üzenet miatt kitiltottak.



2023. júl. 15. 10:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
180 napot nem hiszem hogy le fogják venni, azért mert költöttél 700 eut a gamere nem lehetsz se tiszteletlen se rasszista. Ha nem perma akkor meg kivárod és kész játssz addig mást.
2023. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Meglepően gyorsan reagált a blizz, annyit sikerült elérnem, hogy még egy órát beengedtek a játékba, hogy kivegyem a postát, különben egy hónap múlva törlődött volna. Meg a fennmaradó 18 napot visszakapom, ha lejár a bünti.
2023. júl. 15. 17:45
 13/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs azzal gond ha elkűldesz valakit a pitsába, így kell bánni ezekkel a kis gyökerekkel. Mondjuk utána én nem jövök a gyakorira rinyálni. :D


Legközelebb viseld férfiasan a következményeket!

2023. júl. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem rinyálok, a második hozzászólásban el is ismertem, hogy nem volt szép. Csak arra voltam kíváncsi, hogy van-e esély fellebezni, és mint kiderült, nem sok.
2023. júl. 15. 21:11
 15/20 anonim ***** válasza:

Hát a szabályzatba VILÁGOSAN le van írva(amit gondolom b#sztál elolvasni regisztrációkor) hogy káromkodni,sértegetni és rasszizmust is szigorúan büntetik. Szóval teljesen jogosan kaptad.


Mit tehetsz ellene? Ignoráltod a 3,14csába az olyanokat mint akinek ezt írtad.

2023. júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#14 mi az hogy nem sok? Elvegre visszakapod a 18 nap előfizetest és még a leveleidet is megnézhetted.
2023. júl. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
De, rinyáltál
2023. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
hát aki rasszista az megérdemli a tiltást
2023. szept. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
64%

Szegény gyerek már mindenhol cigányokat lát, akkora patkány.

Az ilyet az életből is bannolni kéne a szarba

2023. szept. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 PMC Wagner ***** válasza:
46%
Biztos nem ezért bannoltak.
2023. okt. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!