Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha a légvár csúszdáját befújom...

Ha a légvár csúszdáját befújom szilikon sprével attól lehet hosszútávon bármi baja a légvárnak?

Figyelt kérdés
Azt hallottam ha szilikon sprevel lefujom a csuszdat jobban csuszik. Tudnatok valamilyet ajanlani?

#csúszda #szilikon #szilikonspray #legvar #szikilonspre #ugralovar
2023. júl. 16. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Inkább attól tartanék, hogy a játék nem gyári/rendeltetésszerű állapotát megváltoztatod, emiatt pl. a kisebb súrlódástól nagyobb a sérülés veszélye. Pont gyerekeknél nem kellene azt kockáztatni, hogy eltöri valamijét, mert alig fékeződött le.

Másrészt a felvitt anyag a ruhával vagy emberi bőrrel érintkezve sem biztos, hogy jót tesz (szembe vagy szájba jut még inkább), az anyag lehet tűzveszélyes és olyan mérgek párologhatnak ki, amit belélegezni szintén nem egészséges.


Ezt ha mindet összeadod, hatványozottan buta ötlet.

2023. júl. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a jol megfogalmazott valaszt! Csak par embertol hallottam hogy ,,nem csuszik rendesen a csuszda, mashol lefujjak szilikon sprevel es az mennyivel jobb”, ezert jott az otlet, de igy inkabb elvetem.
2023. júl. 16. 12:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt egy szilikon spray biztonsági adatlap:

[link]


Ilyeneket írnak:

"H222 – Rendkívül tűzveszélyes aeroszol.

H225 – Fokozottan tűzveszélyes folyadék és gőz.

P261 – Kerülje a permet belélegzését.

A termék gőzei a levegővel robbanásveszélyes elegyet alkothatnak.

Azonnal mossuk le a szennyezett bőrfelületet bő vízzel és szappannal".

2023. júl. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!