Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet a GTA 4-ben moddolt...

Hogy lehet a GTA 4-ben moddolt repülőt spawnolni?

Figyelt kérdés
Belemoddoltam a GTA 4-be egy vezethető, add-on repülőt és nem tudom, hogy hogy kell lespawnolni. A GTA 4-em eredeti, csak modokkal downgradeltem 2014-es verzióra (hogy a moddok műkodjenek és ne laggoljon sokat). Hogy kell add-on repülőt spawnolni? Amúgy itt van a mod link, ha valakinek kéne.: [link]

2023. júl. 20. 16:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és azt még valaki tudja, hogy van-e valami jó autópálya vagy másik város mod a GTA 4-be? Kocsik töréstesztelésére kéne, mert az eredeti városban kevés a hely gyorsulni és ütközni valaminek. Ha tudtok akkor linket is adhattok hozzá.
2023. júl. 20. 16:06
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Telepíts moddolási eszközöket: Először is, szerezd be a GTA 4-hez készült moddolási eszközöket, például a "OpenIV" nevű programot, amely lehetővé teszi a játék fájljainak módosítását.


Szerezd be a kívánt repülőmodellt: Keresd meg azokat a modell fájlokat, amelyek a GTA 4-hez megfelelő repülőgépeket tartalmazzák. Ezeket a fájlokat általában különféle modding közösségek weboldalairól vagy fórumairól lehet letölteni.


Telepítsd a repülőgépmodellt: Az OpenIV segítségével tedd a megfelelő fájlokat a GTA 4 mappáiba.


Csinálj biztonsági mentést: Mielőtt módosítod a játék fájljait, készíts biztonsági másolatot a játékfájlokról, így ha valami nem várt történik, visszaállíthatod a játék eredeti állapotát.


Indítsd el a játékot: Indítsd el a GTA 4-et, és válaszd ki a moddolt repülőgépet, amelyet spawnolni szeretnél.

2023. júl. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezek hogy Open IV meg a repülő fájljai telepítve vannak, meg van ScriptHook, ASI Loader és TrainerIV is, de a repülő nincs az Added Cars-menüben, amikor megnyitom a Trainert.
2023. júl. 20. 17:26
 4/4 A kérdező kommentje:

Nézd meg ezt a videót, most csináltam (a mediafire és a com közé rakj pontot, mert csak így engedi a linket): https ://www.mediafirecom/file/eoef8x8qjs1q75r/20230720_172816.mp4/file

Rányomtam az összes Spawn Added Car lehetőségre 1 től 60-ig, de nincs ott a repülő.

2023. júl. 20. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!