Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ac Brotherhood szinkronizáció...

Ac Brotherhood szinkronizáció 100%-nál mennyire jelent nagy gondot ha nem minden küldetést szinkronizálunk maxra?

Figyelt kérdés
A Brotherhood tartalmazza azt a két bizonyos mellékküldetést amit Leonardo ad(tankos és sárkánylepülős).A kérdésem az,hogyha nem csinálom meg azt a 2 küldetést 100%-ra befolyással lesz arra,hogy nem kapom meg a teljes játék 100% szinkronizációját,mert belefáradtam,hogyha megsérülök egy picit is már újra kell kezdenem magát az egész küldetést,nem rak vissza a chechpointhoz,ahol még fullosan voltam,hanem elölről kell kezdenem mindent,mert ha egyszer elrontottam akkor csak a legeslegelejétől lehet próbálkozni újra.Jelenleg elfogyott a türelmem és az erőm,hogy folyvást próbálkozzak egy bug miatt.

2023. júl. 21. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Eszerint 3 dolog nem számít a 100%-ba:

"- Cristina missions

- Copernico missions

- Every single guild challenge (although you have to do all of ONE guild’s challenges for another trophy, preferably the Assassin’s or Thief’s as they are the easiest to get)"


Ha a "Leonardo" a Da Vinci küldetéseket jelenti, alatta írja a listában, hogy azokat meg kell csinálni.

[link]

2023. júl. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget,akkor ez nem lesz valszeg 100%-os,végülis annyira nem nagy baj,mert Ncoros a játék,csak dühít,hogy egy olyan nagy múlttal rendelkező Ac-s mint én nem tudom ezt a kettőt megcsinálni egy szimpla játék által generált hülyeség miatt.
2023. júl. 21. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!