Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem nem volt...

Csak szerintem nem volt akkora durranás a gta 5?

Figyelt kérdés
Az egésznek egy sablonos holywoodi beütése van és a karakterekért sem vagyok oda vissza. Ezzel szemben a negyedik rész atmoszférára és történetre kenterbe veri többszörösen, csak ezt sokan nem tudják értékelni. 14 évesen sem estem hasra tőle, míg 23 évesen is érzéseket vált ki belőlem a negyedik rész.
2023. júl. 31. 06:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%
Saints Row széria jobb mérföldekkel. Pláne a 2. és 3. része.
2023. júl. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a negyedik rész atmoszférája fantasztikus volt, de az NEM GTA JÁTÉK! Az egész széria egy szatírája, sőt, paródiája volt a véres gengszterfilmeknek, és ezt mind sutba dobták, hogy egy realisztikus, komoly, sötét, drámai izét gyúrjanak belőle. Nem működött. Az autók irányítása egy rémálom (aki azt állítja, hogy realisztikus, az még életében nem vezetett autót), a küldetések unalmasak és önismétlők. A város is szürke és unalmas. Ja, és “Let’s go bowling”!
2023. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
12.Mégis a negyedik részt tudom a legtöbbre értékelni.
2023. júl. 31. 16:26
 14/19 anonim ***** válasza:
69%

A valódi oka amit nagyon sokan elfelejtenek hogy a GTA 4 az akkori gépek 80%a képtelen volt futtatni a kocsik fizikája túl részletes volt emiatt játszhatatlan fpseket tudott generálni

a gta 5nél ezen visszább vettek inkább követve a san andreas szimplicitását és mivel sokkal több ember eltudta érni és normálisan játszani így többeknek megmaradt

sok szempontból a 4 egy király játék önmagában, de a szériát figyelembe véve az 5 sokkal jobban követi azt ami a vice city és san andreas volt

2023. aug. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%
Engem sem kötött le. Egyszer végig vittem, aztán annyi is volt.
2023. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Na majd ha kész lesz a gta 6 arra is fröcsöghettek
2023. okt. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
#16 Semmi hivatalos forrás nincs, hogy egyáltalán készül... Szóval erről nem érdemes beszélni. Amíg a GTA V. marad fejőstehén biztosan nem lesz folytatás. 2013 óta nem tudtak piacra dobni egy folytatást. Minek, ha így is dől a pénz.
2023. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
41%
Biztos hogy készül , volt trailer is illetve jövőre vagy azutàno év elején meg fog jelenni..egy ilyen volumenű projectet már csinálniuk kell. Azért ez nem egy pàr hónapos fejlesztés
2023. okt. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalos trailer, amit maga a R* adott volna ki, olyan nincs sehol! Mindenfajta FAKE videó kering aztán annyi.
2023. okt. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!