Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogwarts Legacy-ban hogy...

Hogwarts Legacy-ban hogy lehet pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Szeretnék seprűt venni, de 600 Galleonba kerül, viszont nincs pénzem. Bár őszintén szólva fogalmam sincs hol találom, hogy mennyi pénzem van.

2023. aug. 5. 04:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Eladod a felesleges göncöket
2023. aug. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy nem tudom hogy azok a cuccok hol vannak, illetve hol lehet őket eladni. Néztem pár YT videót, de azokban átláthatatlan, nem nagyon látni hogy mit hogyan nyitnak meg, valamint, hogy hogyan jutnak el oda ahol eladják. Légyszi adjatok valami instrukciót, mert nagyon béna vagyok. :(( Még nem ismertem ki annyira a játékot.
2023. aug. 5. 12:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A pénzed mennyiségét a Gear (Felszerelés) menü bal felső sarkában láthatod, a karaktered neve alatt.

Ruházati tárgyakból kalandozás közben rengeteget találsz a különböző ládákban (segít a Revelio varázslat). Bármit ellophatsz a házakból is (akár a tulajdonos szeme láttára is), soha semmi büntetés nem jár érte. A felesleges ruhákat bármelyik árusnak eladhatod. Hogsmeade-ben (Roxmorts falu) ugye van egy jó pár bolt, a világtérképen pedig egy halom egymásra helyezett pénzérme a jelük. Szóba elegyedve a boltossal, két menüpontot fogsz látni: pénzérmék és láda a jelük. A pénzérmék a vásárlást, a láda a nálad levő tárgyak eladását jelenti. Fontos, hogy bármilyen tárgyat eladhatsz, aminek a tulajdonságai gyengébbek a rajtad levőnél (lefelé mutató piros nyíl), mert csak maga a tárgy kerül eladásra, a kinézete örökre megmarad, amit cserélgethetsz is! Találsz pl. egy nagyon erős, de rettentő ronda kabátot, annak a kinézetét megváltoztathatod a kedvenc csilli-villi varázslótalárodéra, de a számértékei nem fognak változni.

Később, ha már megnyílt a Szükség Szobája, a házimanótól kapsz egy varázslatos táskát, amivel a világban levő barátságos szörnyeket tudod befogni és eladni, ezzel rengeteg pénzt lehet összeszedni.

Ha az a kérdező vagy, akinek már több seprűs kérdését megválaszoltuk, akkor még mindig ugyanazt tudom tanácsolni: csináld a sztoriküldetéseket, és minden kérdésedre választ fogsz kapni (persze ha értesz angolul).

2023. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Sokat segítettél. Így már szerintem elboldogulok.


Egyetlen kérdést írtam csak ki ezen kívül, ahol abban kértem segítséget, hogy mikor lesz repülésóra, hogy végre tudjak seprűt venni Roxmorts-ban, de azóta már volt óra, csak a seprűt kéne megvennem.

2023. aug. 6. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!