Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4 cc, modok?

Sims 4 cc, modok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek melyik modot érdemes letölteni ? Ti melyiket szeretitek nagyon?

Illetve cc tartalmakat honnét szoktatok letölteni ?

Előre is köszönöm!🤗



2023. aug. 6. 07:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elég népszerű a Wonderful Whims (vagy a 18+-os Wicked Whims). De fontos, hogy egyszerre csak az egyiket töltsd le.

A SimDa Dating App is jó lehet, ha épp párt keresel a simednek, és nem akarsz egy új simet létrehozni csak ezért. Ezzel a világban élő összes sim közül válogathatsz.

Én nagyon szeretem az olyan modokat, amik idegesítő kis dolgokat javítanak ki. Pl. a Remove Sims from Conversations mod engedi, hogy egyes simeket kizárj a beszélgetésből a beszélgetés megszüntetése nélkül.

OMSP Shelf: ez lényegében csak egy piros polc, de sokféle dekorációt rá lehet pakolni, így ha mondjuk asztalok fölé húzod, olyan lesz, mintha azon lennének, mert a színét átlátszóvá lehet állítani. Engem nagyon szokott bosszantani, hogy asztalokon, pultokon nincs elég hely vagy nem lehet elég szabadon mozgatni rajtuk a tárgyakat, úgyhogy ez a polc nagyon jól jön.

More Columns in CAS: elég lényegre törő neve van. Több oszlopot csinál a Create a Simben. (Itt is fontos, hogy csak egy verziót tölts le.)

A Slice of Life nagyon szuper volt, de nekem nemrég valamelyik frissítésnél teljesen bugos lett, úgyhogy kivettem a játékból. Azóta lehet, hogy jó, nem próbálkoztam vele újra.

MC Command Centert, TOOL-t, Better BuildBuy-t szokták még javasolni, de nekem ezek nincsenek meg.

Biztos vannak, amiket most elfelejtettem, úgyhogy még írok, ha jut eszembe valami.

CC-t a The Sims Resource-ról vagy mostanában inkább Patreonról szoktam letölteni (utóbbi ingyenesen, bármiféle előfizetés nélkül is jó, és szerintem sokszor szebb CC-k vannak ott, mint a TSR-on). Ritkábban CurseForge-ról vagy Tumblrről.

2023. aug. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De jó részletesen leírtad🤗

Most utána is nézek.😊

Nagyon szépen köszönöm.

2023. aug. 6. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!