Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Stable Online hibás...

Star Stable Online hibás vásárlás?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Sajnos véletlenül egy régi, talán egyszer ha használt karakteremre vásároltam sc-t. Ez volt elmentve és nem figyeltem.. Utána megvásároltam a mostani karakteremre is, de ezzel az elrontott vásárlással tudok kezdeni valamit? Lehet a játékon belül tárgyakat átadni más játékosnak, vagy lehet, hogy az sso visszaadja, vaagy törődjek bele, hogy figyelmetlen voltam?



2023. szept. 10. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Törődj bele. Az sso csak és kizárólag a pénzre játszik, kétlem hogy valaha is képesek lesznek visszaadni, a support nem a támogatásukról híres... Talán annyi lesz a válaszuk, hogy vásárold meg újra, elvégre az egész játék már semmi más, csak egyszerű pénzhajhászat, az indulási verzióhoz képest a mostani játékélmeny is egy hatalmas nagy nulla.
2023. szept. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ, akkor sajnos ez van.

És a játékon belül lehet tárgyakat, mint ruha stb átadni? Sok hasonló játékban van ilyen lehetőség, akkor legalább kárba nem veszne.

2023. szept. 11. 07:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet
2023. szept. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A játékon belül átadni semmit nem lehet. Illetve a pénzt sem hiszem, hogy vissza fogják adni, mivel úgymond mivel tudod bizonyítani, hogy tényleg nem arra a karira akartad venni?! Szóval ez sajnos ilyen, remelem nem túl sokat költöttél rá. És egyébként abban egyetértek itt az előttem szólókkal, hogy rengeteget változott a játék a kezdethez képest. Én szerencsére még a régi időkben vásároltam lifetime Star riderséget így az sc- t is folyamatosan kapom és minden előny nálam. Így amúgy még megéri játszani szerintem, sose veszek + ként sc- t vagy szoktam látni lehet állatokat, ruhákat ilyen csomagban. Aki viszont nem rider azoknak eléggé élvezhetetlen a játék.
2023. szept. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 2021-ben vettem lifetimeot, amikor egyszerre volt dupla sc, 30% kedvezmény és egy felszereléscsomag is hozzá. Soha többé nem volt ilyen azóta. Amúgy akik újonnan veszik azoknak nem jár már a heti 100 sc? Az elég gáz. Én se veszek amúgy soha sct és így is van már 15 lovam. Jó, nem az összes fajta, de a nagyrészükre így se ülök fel, akinek van 40 az mit csinál velük? És ezen felül még akarnak. Bár ebből él a játék, mi akik nem fizetünk csak púp vagyunk a hátukon, de ha nem lennénk kihalna a játék és a fizető vendégek is elhagynák, bár az azért érdekes, hogy 4 szerver üzemeltetési és karbantartási költségét is kitermeli Magyarországon a játék, miközben mi pont arról vagyunk híresek, hogy szegények vagyunk.
2023. szept. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Barack20 válasza:

Sziasztok!

Hátha tud nekem segíteni valaki. Iphone 12 telefonon játszok, de folyamatosan kiírja hogy kapcsolat hiba, megszűnt a szerverrel a kapcsolat. Nagyon idegesítő, próbáltam wifin, illetve mobilneten is játszani, de hiába..

2023. szept. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hiba nem a te készülékedben van, nekem gépen is ezt csinálja, asztali gép vezetékes kapcsolattal, nem wifi. Túl érzékeny a zavarokra a hálózati kommunikációs protokoll amit használ. Androidon egész stabil volt, EDGE kapcsolattal is ment, amíg nem blokkolták a készülékem (ahelyett hogy javították volna a problémát, például a grafika csökkenthetővé tételével, ahogy gépen is lehet - egyszerűbb blokkolni a készüléket).
2023. szept. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!