Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Electronic Arts (EA)...

Az Electronic Arts (EA) tényleg olyan pénzéhes, mint a mémekben mondják?

Figyelt kérdés

2023. szept. 13. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen...
2023. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Összes kiadó a profit miatt létezik, egyik se szeretetszolgálat.
2023. szept. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Eléggé, minden játék fejlesztőnek a nyereség a célja, de náluk ez nagyon túl van tolva, nem hiába kaptak pár giga bírságot az uniós bíróságon.

Kedvencem a lootboxok betiltása volt

EA: Ez nem loot box, ez surprise mechanics

-Minden eleme egyezik a szerencsejátékos lootboxszal, azért mert más nevet ad neki még nem lesz törvényes

EA: de ez máááááás~

[link]


ha több is érdekel:

[link]

2023. szept. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem egyedülállók. Az Ubisoft, Zenimax és az Activision-Blizzard sem jobb semmivel.
2023. szept. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
#4 azert az ubisoft nem ilyen.
2023. szept. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

#4

Nem a lófäszt. Nézz csak utána, miket csinálnak ők is.

2023. szept. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
EA nagyon régen még korrekt volt. Aztán amikor tönkrevágták a Maxist, talán akkor kezdődhetett a gond. Meg ezek a direkt felvásárlások, majd tönkretételek, elég gáz. Sok nagyon jó kis stúdió esett áldozatúl, akik tényleg szívből lélekből csinálták a játékaikat. A régi jó Maxis tönkrevágása, azt szerintem sose fogom megbocsátani. A lélektelen, minden egyediséget kiölt évente kijövő rókabőr játékfolytatások már csak a ráadás. Értem én hogy profit de lehetne ezt normálisan, etikusan is csinálni. És akkor van még pár hasonlóan kártékony nagyobb cég. Inkább az indie kiadókat támogatom régóta ha tehetem, nem véletlen.
2023. szept. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
8%
Sajnos, igen. De ez a piacgazdaság.
2023. szept. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!