Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mortal Kombat 1 (2023)?

Mortal Kombat 1 (2023)?

Figyelt kérdés

Valaki megvette már ezt a játékot? Nekem PC-m és Xbox Series S-em van. Melyikre volna érdemesebb megvenni?


A PC-m egy i7 4790, 16GB RAM, GTX 980, ezen a konfigon elfutna rendesen a játék?


Illetve legolcsóbban hol lehetne beszerezni? Mert Steam-en és Microsoft Store-on elég drága. Allkeysshop-on is csak pár ezerrel olcsóbb. Vagy várjak inkább, hogy lejjebb menjen kicsit az ára?



2023. szept. 23. 03:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Friss játék, ha allkeyshop-on sincs még olcsóbban akkor még nem kapható sehol.
2023. szept. 23. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Igen tudom. Most jött ki pár nappal ezelőtt a játék. A streamerek tolják is ezerrel.. Nekem amúgy játékmenetében annyira nem tűnik annyira jónak. Az MK11 is bármikor van ilyen. Inkább a grafika fejlődött.
2023. szept. 23. 04:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
MK mondjuk pont az a játék amivel nem veszít az ember semmit ha picit vár a vásárlással.
2023. szept. 23. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pont 10 éve vettem utoljára játékot teljesáron. Nem bánom, hogy kivárom az akciókat, sokat lehet spórolni vele, ennyit megér. Max lekalózkodom és utólag megveszem, ha nagyon úgy van, bár kalóz játékot se töltöttem le vagy 5 éve. Szerintem ez mindent elmond.
2023. szept. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4

Én úgy vagyok vele, hogy még lekalózkodni is fölösleges. Hatszázmillió játék van a 90-es évek közepétől napjainkig, ami érdekel és még nem volt idő kipróbálni. Ha soha többet nem gyártatának többé játékot, akkor is lenne mivel játszanom életem végéig, szóval bőven van mivel elütni az időt, amíg kigyomlálják az összes bugot és kiadnak valami definitive edition-t az összes DLC-vel 10€-ra leárazva.

2023. szept. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ha idővel esetleg mégis megvenném PC-re az én gépem elég lenne hozzá?
2023. szept. 23. 17:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Kb medium 60 FPS szinthez igen.
2023. szept. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!