Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ennyire rossz a matchmak...

Miért ennyire rossz a matchmaking lolban?

Figyelt kérdés
Pár hete feljutottam platinába. És azóta rengeteg silverest add be. Nem értem miért. Unfair,hogy az ellenfél midese plat3, az enyém meg Silver4. Meg Gold4-es játékosok stb. Miért nem Gold tetején lévőket kapok minimum?

2023. szept. 24. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
A LoL rendszerébe ne keress logikát. Az a csoda hogy egyáltalán még nem omlott össze a rendszerük amennyire össze van csak dobva...
2023. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Szia.

Mióta bevezették az Emerald tiert egy kicsit megkavarodott a matchmaking. De általában akik silverként játszanak platok ellen, annak megvan az oka, mondjuk smurfök. MMR-től függ, hogy kik ellen dob be, semmi mástól. Én is tapasztaltam, hogy bronztól platig mindenkit összedobhat. Kb úgy balanceolja, hogy ha a te midesed silver de az enemy plat, ahogy írtad, akkor a te teamedben is van egy plat meg egy silver. Tehát a két team össz MMR-je mindenképp egyenlő kell legyen. Az már más kérdés, hogy ez nem épp a legjobb módszer, mert a plat nyilván nyerni fog a silver ellen (ha csak nem smurf a silver), szóval az dönti el a meccset, hogy melyik plat tudja lecarryzni a saját előnyével. Nem túl jó megoldás, de a másik opció az lenne, hogy hosszú volna a que time, főleg mivel nagyon sokan játszanak midet és topot. Ha mindenki csak egy rangon belül lehetne, akkor a mid és top playereknek nagyon hosszú lenne a que time.

2023. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én meg azt vettem észre, hogy az újításokkal sokkal könnyebb climbolni. És Én pl gold4-en verem a plat1-est a lanemen.Felhígult ez az egész rank rendszer.
2023. szept. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!