Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nincs kiírva egy táblára...

Miért nincs kiírva egy táblára, hogy fizetni kell érte, és csak nappal lehet használni?

Figyelt kérdés
Balatonfüredről van szó. Ott voltam a barátommal, felmentem az ugrálóvárra a vízben, de sötét volt már. Az uszómester leszidott, amiért felmentem, mert sötétben nem lehet használni, és fizetni kell érte.

2023. szept. 25. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Mert ez magától értetődik kisfiam.
2023. szept. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A bejáratnál valószínűleg ki vannak függesztve a használatra vonatkozó szabályok.
2023. szept. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Na az ilyenekért kell kiírni a mikróra, hogy macskát ne tegyél bele
2023. szept. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3


[link]

2023. szept. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is eléggé egyértelmű a dolog. xD Józan paraszti ész elég ide xDD
2023. szept. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4: irónia volt a 3-as válaszom...
2023. szept. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahol nincs lezárva az út és nincs kirakva a belépni tilos tábla, oda az megy be, aki akar, és ne szidjon le érte senki. Arra is gondolni kell, h éjjel a tábla nem látszik. minden normális helyet lezárnak, ahova pillanatnyilag nem szabad bemenni.

Abból, hogy valaki lát valamit, amit emberek használnak, még nem következik, hogy fizetnek is érte.

2023. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!