Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Felelsz mersz játékban a...

Felelsz mersz játékban a barátomtól mennyire durván kérhetek ha mer azt kérhetem pl hogyha egyszer irtóra kell pisilnie még egy óráig birj vagy úgy menjen el edzeni stb?

Figyelt kérdés

2023. szept. 29. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Azt nektek kell tudni. Amiket leírtál az én világomban bőven túlmutat a játék keretein, de ti nem én vagytok. Szerintem beszéljétek meg.
2023. szept. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amúgy már 5 éves a kapcsolat és komoly szóval sztm belépéshez. Felnőtt vagyok .
2023. szept. 29. 14:14
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
A korod lehet 18+, de agyilag...
2023. szept. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Miért kérdezed idegenektől. Te ismered.

Ezt a játékot én is játszottam. Nem ilyenek voltak a célok. Szerintem ennek semmi köze a játékhoz.

Ez inkább BDSM. Azon belül, ha élvezitek az ilyen megalazást és kényszerítést mindent bele. 🙂

2023. szept. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát csak szivatásbol mondunk ilyeneket egymásnak, de általában nem valósul meg egyszer úgy mentünk pl strandra h nagyon kellett mindkettőnknek pisilni terv az volt h egész nap nem fogunk a víztől alig bírtuk mikor a medencébe mentünk ezért 10 perc után kirohantunk a mosdóba
2023. szept. 30. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!