Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lesz a Nintendo Switch-el...

Mi lesz a Nintendo Switch-el ha bejön a következő verzió?

Figyelt kérdés

Van most egy Nintendo Switch Oled-em.

A hírek alapján nemsokára érkezik a következő rész, amit Switch 2-ként emlegetnek, 2025 elején már itt lehet elvileg.


A Nintendo Switch "támogatottsága" is elvileg 2025-ig szól majd, ahogy a hírek mondják.


Ilyenkor, amikor "lecserélődik" a nintendo konzolja, tehát nem csak egy oled verziót kap, hanem konkrét generáció váltás lesz, érdemes eladni a switchet? Ti el fogjátok adni a tiéteket hogy cseréljetek a következő verzióra?


Amúgy is mit jelent ez hogy megszűnik a támogatottsága?



2023. okt. 5. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Eladni fölös. Amiket eddig vettél azokkal eztán is tudsz játszani. Meg amik megjelentek azokat megvenni.


Ami a "támogatottság" részt illeti, ugyanaz mint win7 esete. Nem kap több biztonsági frissitést a jövöben ettől a ponttól kezdve.

2023. okt. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Miért, a Wii U-val mi lett miután megjelent a switch? Vagy mi lett a Wii-vel miután lett Wii U? Ami játék megvan rá, azzal vígan játszol tovább.


A támogatottság többrétegű, általában jelent szoftver frissítéseket (akár védelmet törés ellen), játékok fejlesztését az adott platformra, hibajavításokat stb.

Játékoknál a támogatás megszűnése általában azt jelenti, hogy nem kezdenek új játék fejlesztésébe, de a meglévőket még befejezik. Egy mai játék már simán 3-4 évbe telik, mire lekódolják. Ha lesz is generáció váltás, jó eséllyel az új konzol után még évekig jelenik meg játék a mostani switch-re.

2023. okt. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Én megtartanám a régit mindenképp. Szerintem a Nintendo switch játékok sok esetben nem is feltétlen a grafikáról és fizikáról szólnak mint a legtöbb mainstream aaa új cím esetében (és hát a legtöbb hardveres új generáció logikusan főleg ezt a két dolgot tudja erősíteni), hanem a hangulatról, atmoszféráról, egyediségről. Nem véletlen hogy rengeteg indie cím is van switchre. Ez ez nagyon jó kis gép, szerintem van majdnem olyan ikonikus is mint a jó öreg Super Nintendo volt. De az biztos hogy a Nintendo top 3 legjobb konzolja között van.

Ráadásul 2025 még messze van, és akkor szerintem pár évig nem is feltétlen a legjobbak a játékok eleinte. Ha nem érdekel túlzottan a hype és a folyamatos újdonság hajszolása, szerintem jobban jársz ha megtartod, ha más nem legalább még 3-4-5 évig. Igaz én sose válnék meg tőle, max ha valami nagyon egyedi dolgot raknak az újba, akkor lesz két különböző utazós konzolom.

2023. okt. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Krisipoke ***** válasza:
72%

Én mondjuk sosem értettem, hogy miért adja el valaki egy konzolját, mert van újabb. Hirtelen nem jók már azok a játékok, amik arra vannak? Meg minden érdekes játékok végigjátszottál azon?

Nem a hype-nak kell hinni, hanem a jó játékoknak és az érdekes élményeknek. Én a mai napig ugyanolyan szívesen játszom bármelyik konzolgeneráció játékaival. Lehet, hogy valamikor épp egy Switch játékba vagyok belemélyedve, máskor egy PS3 játékba, megint máskor meg egy NES játékba. Tehát ha ki is jön az új Switch, szerintem max akkor érdemes eladni az előzőt, ha teljesen kompatibilis a régi játékokkal az új gép. Egyéb esetben miért fosztanád meg magad egy csomó jó dologtól?

2023. okt. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!