Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Playstation 5-re lehet akciósa...

Playstation 5-re lehet akciósan játékkulcsokat venni?

Figyelt kérdés

Helo!


Az volna a kérdésem, van külön kulcsos oldal PS5-höz, mint pl steamhez az allkeyshop, humble bundle stb, amivel olcsóbb a játék?

PS Plus nem érdekel, mert egyáltalán nem játszom multi játékokkal, tudom adnak ingyen játékot amit ha aktiválsz játszhatsz velük amíg van aktív előfizetés, de amiket eddig láttam, többsége nem érdekel.


Lemeznesnél tudom ott a hardver apró ahol szoktak eladni, meg egyéb kispiaci oldalak (pl FB marketplace), de egyenlőre digitális kód érdekelne.



2023. okt. 13. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Van a store. Ott tudsz venni digitális játékot online. Vagy lemezes verzió. Más lehetőség nincs. A Storeban állandóan le van árazva valami, érdemes ránézni a psprices oldalra
2023. okt. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mas legális megoldás nincs. Sorozaszám, kulcs nincs, aki ilyet árul az átver. Szoktak árulni meg accountot, de azt nem érdemes venni, egyrészt tilos, másrészt könnyen visszaszerzi aki eladja, harmadrészt a Sony szivbaj nélkül bannol, akár a gépet is, úgyhogy nem éri meg trükközni
2023. okt. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi, akkor marad a sima PS Store. Fiókot nem veszek, pont amiatt amit írtál.
2023. okt. 13. 14:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha esetleg megoldnád magad fiók vevés terén akkor itt nézz szét: [link]
2023. okt. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!