Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SSO-ban örök Star Rider vevés?

SSO-ban örök Star Rider vevés?

Figyelt kérdés
Már jó ideje szerettem volna megvenni a lifetime csomagot. Most kaptam ösztöndíjat. Így megvehetem. Debit kártyám van. Nem igazán tudom hogy ez hogy működik. Kér valami lejárati dátumot. A kártyámét kéri? Mert azt nem tudom. Semmijen papírra nincs leírva. Akkor azt honnan kéne tudnom?

2023. okt. 30. 09:44
 1/2 A kérdező kommentje:
MEGVAAN! Megtaláltam :D
2023. okt. 30. 09:49
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden rajta van a kártyán amit kér. Bár én vártam volna egy akciót, szokott időnként 30% kedvezmény lenni az örök riderre, én is akkor vettem meg. Úgy azért reális ára van, én is úgy vettem meg. A teljes árat, főleg az emelés óta kicsit sokallom, bár én már tudom mennyi és milyen tartalom van a játékban. Nem lövöm le, ha már megvetted élvezd!
2023. okt. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!