Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek az androidos...

Mi a véleményetek az androidos reklámokról?

Figyelt kérdés
Nemrég egyik ismerősömmel beszéltünk, és ő mondta, hogy volt egy játék, amit régen kedvelt androidon. Azt mondta, hogy pár hete letöltötte újra, de reklámok miatt használhatatlan az alkalmazás. Ez kinek és mire jó? Mikor hagyjuk abba a töménytelen reklámfogyasztást? Mert ha mi nem nézzük, nem gyártják, nem tolják az arcunkba őket. Szinte már nem is érdemes semmit sem letölteni.
nov. 13. 03:43
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ami ingyen játszható ott MINDIG is lesz reklám. Ha nem költesz akkor viseld el.
nov. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Semmi nem ingyen készül, vagy ingyenes a kiszolgáló rendszereit fenntartani. Akkor lesz reklámmentes valami, ha direkt fizetéssel támogatod a terméket vagy szolgáltatást, fedezve az előállítási vagy fenntartási költségeit.

Én még nem találkoztam egy fizetős Steam-es játékban sem reklámmal, nyilván ez is várható el cserébe. Egy alkalmazás amiért nem fizettél, de valaki azt lefejlesztette, karbantartja, frissíti, a kiadásait kénytelen valamiből fizetni, és a reklám a legkisebb rossz.

nov. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ehhez amúgy mi köze az androidnak? Az alkalmazás az, ami reklámoz, mivel ebből van bevétele.
nov. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ingyenes játékon akkor van reklám csak ha nettel játszod. Nekem olyan van letöltve csak ami net nélkül is megy azon nincsenek reklámok. Csak reklámot ajánl megnézni hogy legyen plusz életem stb
nov. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#2 Mondjuk én már 3 játékkal találkoztam amibe volt "reklám", még ha a fejlesztő másik játékára is szól csak. De igen, ahol fizetsz ott nem ugrik 2 percenként az arcodba 1 reklám.
nov. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amíg az emberek befolyásolhatóak, addig reklám is lesz.
nov. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

"Semmi nem ingyen készül,"


A teljes F-droid store. Se reklám, se fizetési kötelezettség. Általában az ottani alkalmazások még jobbak is, mint a Google Play-es fizetős/freemium alternatívák.


"Én még nem találkoztam egy fizetős Steam-es játékban sem reklámmal"


Death Standing: [link]

Alan Wake: [link]

[link]

Battlefield 4: [link]

Burnout Paradise: [link]

[link]

Pikmin 2: [link]

Hosszan lehetne folytatni.

nov. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%
#7: nem ugyanarról beszélünk. A kérdésben a játékmenetet megakasztó, kötelezően megnézendő reklámokról van szó, te pedig termékmegjelenéseket linkeltél. Semmilyen hatással nincs a játékmenetre, hogy a játék világában egy textúra hogy néz ki, és az éppenséggel egy termék fotója.
nov. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!