Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Más felhasználó sem tud...

Más felhasználó sem tud befizetni a Pokerstars-ra ?

Figyelt kérdés
Ha megpróbálom azt írja ki hogy dolgozunk a feladaton de órákig nem történik semmi aztán kapok egy email hogy sikertelen befiz. de próbáljam újra. Péntek óta van ez előtte minden simán ment, több mint 10 éve játszom.

2023. nov. 13. 11:08
 1/5 anonim válasza:
Én úgy tudom már Magyarországról nem lehet befizetni, vmilyen magyar szabályozás miatt, augusztus óta kb a partypokerre se lehet pl.
2023. nov. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak bankkártyáról vagy számláról nem lehet, de én paysafecardal és skrillel próbáltam ami egy héttel ezelőttig ment. Most is ez a ps problémája csak idegesít hogy nem javítják meg. Elkezdődik a procedúra csak rögtön leáll.
2023. nov. 13. 11:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Revolutról? Az lengyel számla
2023. nov. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A Pstars technikai problémája amikor rákattintok a paysafecard befizetésre akkor kb 1 mp-ig úgy néz ki mintha sikerülne de aztán felugrik egy ablak dolgozunk az ügyön felirattal angolul és órákig úgy marad majd végúl kiléptet az oldalról. Nagyon idegesítő. Ha visa vagy mastercard vagy banki utalással akarok akkor kiírja hogy az ön országából nem lehet, ez tiszta sor.
2023. nov. 16. 02:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Nézem az asztalokat és játszanak magyarok tehát nincsenek kitiltva.
2023. nov. 16. 02:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!