Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pokemon Go jatekba eddig FB...

Pokemon Go jatekba eddig FB acc.-al jatszottam,de most valamiert nem enged be. Tudom modositani a meglevo acc-omat gmail cimre?

Figyelt kérdés
nov. 24. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak átmeneti hiba, volt már olyan. Ha nincs társítva a fiókod a gmaillel, elveszíted a játékállásod, de kipróbálni ki lehet. Érdemes újracsatlakoztatni a facebookot, újratelepíteni a játékot, stb., és utána gmaillel is társítani, arra az esetre, ha megint ilyen lenne, és nincs összekapcsolva azzal is.
nov. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sikerult belepnem masik telorol, majd hozzadobtam egy gmail cimet es most mar nem fb hanem gmail acc.-al mukodik. Problema az ,hogy a "gps segéd" app nicns megvasarolva a masik gmail google play-ben. es csak korlatozott modban ,reklamokkal lehet hasznalni. De a lenyeg megvan.
nov. 27. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!