Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki a kedvenc Dark Ridered a...

Ki a kedvenc Dark Ridered a Star Stable Online-ban?

Figyelt kérdés
Ha van kedved írd le, miért éppen az a karakter a kedvenced. :)

dec. 3. 14:10
A kérdező szavazást indított:
Sabine
Jessica/Jay
Katja
10 szavazat
 1/5 anonim válasza:
Nekem az az Elise vagy Nihili vagy Chiyo vagy már mi is a neve, szegényt folyton varjálják, de a rejtélyessége miatt ő a kedvencem.
jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most éppen Erissa :'D
jan. 9. 17:14
 3/5 anonim válasza:
Óh mamám... :")
jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem Katja. Kicsinek sokat játszottam a cd változatokkal, és a tél részbe benne volt egy szuper kis ugrópályával, gőzöm nem volt, hogy ő dark rider, Starshinenal nem játszottam korábban, online változat meg még nagyon gyerekcipőben járt akkor (kb 10-11 éve), az se biztos, hogy elérhető volt már itthon. Katját Jessica követi, neki is volt 1-2 király pályája a cd változatokba, bár kicsit bunkó volt, míg Katja kedves volt a karakteremhez, és Sabine már a cd változatba is egy giga bunkó volt🤣. Erről az újról még nincs túl sok véleményem, eddig semmi nem derült ki róla. Bár van egy olyan érzésem, hogy kedvelni fogom őt is. Most nyugodtan pontozzatok le, de én a dark ridereket jobban kedvelem, igazából örülnék egy olyan lehetőségnek játékon belül, hogy én dönthetem el melyik csapathoz tartozzak.
márc. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is inkább a Dark Ridereket kedvelem, ha lenne opció csatlakozni hozzájuk már mennék is :D
márc. 27. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!