Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS 1 lesz valaha értékes...

PS 1 lesz valaha értékes gyüjtői darab?

Figyelt kérdés
Még a szüleim vették nagyon rég ausztriában, de már a doboza meg papírjai sincsenek meg, most így kb 10 ezerért tudnám eladni. Elképzelhető, hogy néhány év múlva többet fog érni?

dec. 15. 00:46
 1/6 anonim válasza:
52%

Ezt előre nem lehet tudni így csak tippelni lehet, de szerintem nem fog többet érni mert inkább megveszik ezekből a felújított változatokat, van 4k PS1 meg kézi konzol is belőle.

Biztos lesznek olyan gyűjtők akik az eredetit keresik csak nem sokan lesznek.

dec. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Több, mint 100 milliót gyártottak belőle, szerintem kizárt, hogy felmenjen az ára.
dec. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#1


4K PS1 meg kézi konzol? Én nem tudok ilyenről.

dec. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Egyszer majd igen. Akár milyen sokat gyártottak belőle, már csak kevesebb lesz. Kidobják, tönkre megy, nem értékelik, mert sok van belőle, aztán egyszer csak elfogy.


Lehet, hogy 100 milliót adtal el belőle, de az 20 évvel ezelőtt volt. Annak a 100 milliónak már valószínű a 10%-a sem üzemképes.


Az kell, hogy elérje egy retró trend, valami nagy influenszer csinál róla egy videót, beharangozza jó befektetésnek és kilő az ára.

dec. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. én is így gondolom, csak nem mindengy, hogy mikor :D Ha mondjuk 20 év múlva kb .a dupláját fogja érni, akkor inkább vigyék ma 10ért.
dec. 15. 09:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyűjtőknek az is számít amúgy, hogy eledeti állapotú vagy "chippelt". Utóbbi gyűjtőknek nem fog annyit érni, akiket viszont homebrew-ra érdekel, még előny is lehet.
dec. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!