Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Star Stable Online játékban...

A Star Stable Online játékban az idei téli falut hol lehet megtalálni?

Figyelt kérdés
Valaki nem tudja esetleg? Előre is köszi a választ.

dec. 17. 20:43
 1/5 anonim válasza:
100%
Tudom, ez nem biztos válasz, de szerintem amikor belépsz és jön a yule kecske, vele beszélj, ő elvezet. Azért mondom hogy nem fix, mert én se mentem még téli faluba, mert nem beszéltem a kecskével, amikor odajött. Később meg úgy elkezdett laggolni a játék, hogy inkább feladtam és nem próbáltam újra.
dec. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valóban a kecskével kell először beszélni bejelentkezés után, ő vezet Mrs. Holdsworth-höz, és ő irányít tovább a szánhoz, ami elvisz a faluba.
dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, a kecske oda megy melléd amint belépsz. Viszont ha rossz helyen léptél ki könnyen egy falba érkezhet a kecske és így nem tudsz vele beszélni. Menj egy nyílt terepre, ott lépj ki és lépj vissza, majd várj pár másodpercet miután beléptél, akkor biztos megtalálod.
dec. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De igazából követ is, legalábbis amikor én beléptem és még nem beszéltem vele, követett.
dec. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem relogolni kellett mert nem akart megjelenni a kecske. De ez is csak egy apró bug a sok között.
dec. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!